WIZYTÓWKA FIRMY

REWKOM SITODRUK Maciej Staszewski

REWKOM SITODRUK Maciej Staszewski

ul. Inżynierska 3, 20-950 Lublin
branża: odzież tekstylia, reklama prasa media, usługi artykuły drobnego handlu

Opis firmy

Tagi: artykuły reklamowe, plecaki, plecaki z nadrukiem, plecaki reklamowe, teczki konferencyjne, teczki z nadrukiem, teczki, torby ekologiczne, torby bawełniane, torby reklamowe, długopisy z nadrukiem, długopisy z grawerem, długopisy reklamowe, długopisy, koszulki z nadrukiem, nadruki na koszulkach, koszulki t-shirt, sitodruk, breloki reklamowe, parasole, parasole reklamowe, teczkiREWKOM SITODRUK Maciej Staszewski  O firmie

  Firma REWKOM SITODRUK, właściciel serwisu internetowego DobryNadruk.pl istnieje na rynku reklamowym od 1994 roku. Działalność zaczynaliśmy jako drukarnia sitodrukowa , a od roku 2000 zajmujemy się również bezpośrednim importem i dystrybucją artykułów reklamowych, długopisów, odzieży promocyjnej i innych wyrobów przeznaczonych pod nadruk .
  Ewolucyjna droga rozwoju i doświadczenie jakie zdobyliśmy owocują bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z produkcją artykułów reklamowych i utrzymywaniem wysokich standardów jakościowych produktów . Wieloletnia współpraca z kilkudziesięcioma dostawcami z dalekiego wschodu i Europy pozwala nam na zaproponowanie Państwu wyjątkowo atrakcyjnej oferty cenowej , zarówno dla odbiorców finalnych jak i firm pośredniczących .

  Naszym klientom oddajemy do dyspozycji nowoczesną drukarnię sitodrukową opartą na technologii austriackiej firmy MHM, wysoko wydajną, automatyczną linię do grawerowania laserowego , pracownię tampodruku, jak również wieloletnie doświadczenie i umiejętności personelu o najwyższych kwalifikacjach .

  O pozycji i profesjonalizmie firmy REWKOM SITODRUK świadczyć może lista referencyjna licząca ponad 1000 przedsiębiorstw zarówno z Polski jak i całej UE , a wśród nich znajdują się tak prestiżowe instytucje jak Parlament Europejski, Telewizja Polsat, Bakoma S.A., Wydawnictwo MURATOR, ICN Polfa Rzeszów, Multikino S.A., POL-SKONE, Saint-Gobain , oraz wiele innych firm wykorzystujących na co dzień nasze produkty do budowania wizerunku swojej marki i zdobywania lojalności konsumentów .

  Jestem przekonany że proponowane przez nas standardy produkcji oraz formuła działalności pozwolą Państwu na komfortową współpracę z naszą firmą . Wszystkich Państwa serdecznie zapraszam do zapoznania się z aktualna ofertą i proszę o kontakt Biurem Obsługi Klienta .


  OFERTA

  - KALENDARZE 2013
  - KARTKI I KARNETY ŚWIĄTECZNE
  - KOSZULKI
  - Kolekcja damska
  - ODZIEŻ DZIECIĘCA
  - Koszulki Polo
  - BLUZY POLAR I SOFTSHELL
  - Kurtki
  - CZAPKI
  - BLUZY
  - DŁUGOPISY PLASTIKOWE
  - DŁUGOPISY METALOWE
  - KOMPLETY PIŚMIENNICZE
  - PARKER/WATERMAN
  - ZAKREŚLACZE
  - ETUI
  - BRELOKI
  - PAMIĘCI USB
  - ODTWARZACZE MP3
  - KUBKI
  - PARASOLE
  - TECZKI KONFERENCYJNE
  - TORBY EKOLOGICZNE
  - TORBY I PLECAKI
  - UPOMINKI REKLAMOWE

  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Inżynierska 3
20-950 Lublin