Przetargi, przetargi dla Ciebie! Najnowsze przetargi
« powrót

Wizytówka firmy

Zwrotne adresy email:
Wpisz swoje dane kontaktowe
bądź je
zapytanie tylko do: Mlyn Malinie Dziewit Sp z.o.o.
Wpisz treść swojego zapytania:

Aby skutecznie złożyć zapytanie należy:

 1. Opisać dokładnie swoje zapotrzebowanie
 2. Wysłać zapytanie do wybranej grupy
 3. Wybrać najkorzystniejszą ofertę

Dobro Klienta jest dla nas najważniejsze. Dlatego też, każde zapytanie ofertowe zanim zostanie wysłane jest moderowane. Moderator sprawdza czy podane są wszystkie niezbędne dane kontaktowe, a treść zapytania dotyczy nawiązania współpracy. Zatwierdzone zapytanie jest wysyłane do wybranej grupy docelowej, a nadawca otrzymuje zwrotne potwierdzenie na skrzynkę e-mailową. Zabrania się wysyłania reklam swoich produktów bądź usług, a także treści uznanych powszechnie za obraźliwe.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy wysłania lub zmianę treści zapytania ofertowego.

dalej
Proszę się zalogować
nr konta:
email:
przypomnij hasło »
Mlyn Malinie Dziewit Sp z.o.o.
Malinie 375a, 39-331 Chorzelow
email: mlynmalinie@mlynmalinie.pl
tel. 603 205 112
www.mlynmalinie.pl
Wyślij zapytanie ofertowe do tej firmy

OPIS FIRMY

Tagi: młyn, mąka, otręby, śruta żytnia, kasza manna, piekarnia
Mlyn Malinie Dziewit Sp z.o.o.  O firmie

  Historia powstania spółki Młyn Malinie Dziewit Sp. J. sięga początków XX wieku. W 1900 roku Pan Tomasz Dziewit, pradziadek obecnego właściciela - Artura Dziewita wybudował młyn - wiatrak.
  Po II wojnie światowej Pan Władysław Dziewit, dziadek obecnego właściciela, wybudował młyn, który następnie został znacjonalizowany i włączony w struktury własnościowe PRL.

  W roku 1980 został wykupiony od GS Tuszów Narodowy przez rodzinę Dziewitów. Od 1994 roku był prowadzony przez Artura Dziewita.

  O firmie, 02W dniu 1 maja 2008 roku nastąpiło połączenie dwóch podmiotów gospodarczych tj.: Młyna Malinie i firmy transportowej należącej do Stanisławy Dziewit, żony Pana Stanisława Dziewita. Firma o profilu handlowo-usługowo-transportowym zajmowała się głównie skupem zboża i handlem mąką. Z czasem zdywersyfikowała swoją działalność świadcząc również usługi gastronomiczne i transportowe. Połączenie dwóch podmiotów ma na celu stworzenie profesjonalnego zakładu przetwórczego zbóż z zapleczem transportowym. Jest to także efekt przekazywania działalności następnemu pokoleniu.

  MŁYN

  Młyn położony jest na bardzo ruchliwej trasie Mielec - Tarnobrzeg 10 km od Mielca i 30 km od Tarnobrzega.

  Obecnie działalność młyna prowadzona jest w oparciu o 75 pracowników. Zatrudnieni pracownicy to mistrzowie młynarscy o dużym doświadczeniu i wysokiej specjalizacji. Daje to właścicielom gwarancję produkcji o wysokiej jakości i pełnej powtarzalności. W latach 2001-2002 właściciele ukończyli budowę nowoczesnej hali magazynowo-produkcyjnej spełniającej standardy europejskie.

  W roku 2005 została wybudowana hala magazynowa do składania mąki workowanej. W latach 2003-2006 młyn pozyskał profesjonalne laboratorium oraz zaplecze transportowe w postaci kilku zestawów, między innymi do transportu mąki luzem.

  Obecnie realizowana jest kolejne inwestycja, stanowiąca profesjonalne zaplecze magazynowe oraz rozbudowa młyna do przerobu 200 ton na dobę.

  Usytuowanie młyna w tej części kraju gdzie surowiec do przetwórstwa jest określany jako prawie czysty ekologicznie daje szansę na wykreowanie produkcji zdrowej, przed którą stoją otworem rynki Unii Europejskiej. Wieloletnie doświadczenie oraz dobre rozpoznanie rynku, daje szansę na swobodny rozwój zakładu.

  Rosnące zapotrzebowanie na produkty Młyna w Maliniu daje duże szansę na rozwój firmy i osiągnięcie satysfakcjonujących wyników finansowych.

  W swojej ofercie sprzedaży posiadamy: mąki pszenne (typ 500, typ 550, typ 650, typ 750, typ 850, typ 1850 ,,Graham”), mąki żytnie (typ 720, typ 2000 ,,Razowa”), otręby pszenne, śruta pszenna, otręby żytnie, śruta żytnia, kasza manna.


  PIEKARNIA

  Z dniem 15 maja 2010 roku został oddany budynek z nowo-powstałą piekarnią, o przerobie 9 ton wyrobu gotowego na dobę, która jest wyposażona w najnowocześniejsze technologie i sprzęt.

  Produkty piekarni są wytwarzane na podstawie własnej mąki oraz dowożone własnym transportem, dzięki temu świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi dla naszych klientów.

  Docelowo oferta handlowa zostanie poszerzona w 2012 roku, kiedy zostanie otwarty drugi nowy zakład piekarniczy, o wydajności 60 ton wyrobu gotowego na dobę.


  Zapraszamy do współpracy!!!

LOKALIZACJA FIRMY

Mlyn Malinie Dziewit Sp z.o.o.
Malinie 375a
39-331 Chorzelow
LOGOWANIE
przypomnij hasło »
Dodaj przetarg Testuj za darmo Sprawdź ofertę Kontakt
ZAŁĄCZNIKI
Copyright © 2006-2015 Oferent
Facebook