WIZYTÓWKA FIRMY

GUMZAMET Sp. z o.o. sp.k.

GUMZAMET Sp. z o.o. sp.k.

Jędrzychowice 110A, 59-900 Zgorzelec
branża: górnictwo - roboty maszyny, maszyny/urządzenia/mechanika

Opis firmy

Tagi: tarcze, krążniki, bębny, krążniki tarczowe, krążniki pierścieniowe"GUMZAMET" A&B KOZERA SPÓŁKA KOMANDYTOWA  O firmie

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą.

  „GUMZAMET” A & B KOZERA SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Jędrzychowicach jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno-handlową.

  Początki działalności naszej firmy sięgają roku 2004. Od pierwszych lat jej istnienia zajmujemy się głównie produkcją elementów do przenośników taśmowych.

  Paleta produkowanych przez nas wyrobów jest wciąż poszerzana, przy jednoczesnym podnoszeniu ich jakości. Krążniki które produkujemy to między innymi krążniki stalowe, krążniki z tworzywa sztucznego, krążniki tarczowe i pierścieniowe. Pierścienie gumowe stosowane na naszych krążnikach są również produkowane przez nas. Ponadto produkujemy zestawy krążnikowe górne oraz dolne. Zajmujemy sie także, regeneracją krążników stalowych i pierścieniowych. Pierścienie oraz uszczelki gumowe stosowane w naszych krążnikach wykonujemy na prasach wulkanizacyjnych z odpowiednio dobranych mieszanek gumowych- trudnopalnej, trudnościeralnej, olejodpornej.

  Doświadczona i wykwalifikowana załoga oraz stosowane technologie umożliwiają zachowanie parametrów wymaganych przez Zamawiającego.

  Stale dążymy do umacniania swojej pozycji na rynku i zwiększania udziału w rynku w zakresie produkowanych przez nas wyrobów. Wiemy, że sukces naszej firmy tworzą ludzie w niej zatrudnieni, których codzienna praca jest podstawą naszego dynamicznego rozwoju.awa maszyn i urządzeń

  OFERTA

  - Tarcze
  - Krążniki
  - Zestawy
  - Bębny
  - Haki i piasty
  - Regeneracja
  - Inne:

  - Wyroby gumowe
  - Łożyska
  - Rury stalowe
  - Sworznie
  - Tuleja dystansowa
  - Uszczelnienia labiryntowe
  Zapraszamy do współpracy!!!

Jędrzychowice 110A
59-900 Zgorzelec