WIZYTÓWKA FIRMY

Hula Events

Hula Events

ul. A. Lubomirskiego 27/2, 31-509 Kraków
branża: gastronomia, szkolenia edukacja tłumaczenia, turystyka imprezy masowe

Opis firmy

Hula Events Posiada obszerne doświadczenie z zakresu marketingu.
Nasza wiedza i umiejętności pozwolą skutecznie wypromować Państwa eventu.

Na co dzień współpracujemy z copywriterami, grafikami komputerowymi i informatykami odpowiedzialnymi za promocje w internecie oraz tworzenie aplikacji marketingowych.


Event marketing, gry miejskie, imprezy integracyjne to nasz żywioł a zarazem codzienność zawodowa.

Pracujemy w zespole, w którym każdy jest odpowiedzialny za dany temat i jest w nim najlepszy, np. technik specjalista od streamingu, projektant gier miejskich, instruktor aktywności leśnych, speaker sportowy, konferansjer na uroczyste gale.
Współpraca z nami to 100% spełnionych obietnic i wysoka staranność wykonania.

ORGANIZUJEMY EVENTY

 • edukacyjno-naukowe
 • formalne biznesowe
 • integracyjne,promocyjne ,sportowe, gry

  W czasie eventów zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Dodatkowo posiadamy spore zaplecze marketingowe, co sprawia, że Państwa wydarzenia pozostaną na długo w pamięci uczestników.

  Hula Events jest licencjonowanym organizatorem turystyki. Nasza firma jest wpisana w systemie Centralnej Ewidencji i Wykazów w Turystyce pod numerem 99649.

  Współpracując z nami, zyskujesz gwarancję profesjonalnego przebiegu imprezy i pozytywnych emocji osób, którym event jest dedykowany.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do owiedzenia naszej strony internetowej www.hulaevents.pl oraz kontaktu z nami. Z chęcią wyjaśnimy i dokładnie przedstawimy naszą całą ofertę oraz proponowane przez nas usługi.
  ul. A. Lubomirskiego 27/2
  31-509 Kraków