WIZYTÓWKA FIRMY

DEK-POL Przedsiębiorstwo Handlowo - Usłu...

DEK-POL Przedsiębiorstwo Handlowo - Usłu...

ul. Kolejowa 3-4, 58-570 Jelenia Góra
branża: budownictwo - obiekty wykończenia, dekarstwo, elektryka energetyka osprzęt...

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Dek-Pol" S.J. istnieje w branży systemów dachowych, elewacyjnych jak i wykończeń wewnętrznych już od I-go Maja 1995 r. Drogę do obecnej pozycji firma zawdzięcza Państwa zaufaniu oraz wytrwałości w dążeniu do zaspokojenia potrzeb klienta jak i jakości wykonywanych inwestycji oraz dostarczanych produktów.

DEK-POL Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe S.J. Od początku istnienia firmy, na pierwszym miejscu zawsze stawiana jest jakość wykonania zamówienia oraz zadowolenie klienta. Bogate doświadczenie i kilkunastoletnia praktyka pozwala nam na zaoferowanie Państwu materiałów jak i usług najwyższej jakości, po atrakcyjnych cenach.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych, systemów elewacyjnych (ocieplenia oraz renowacje), produktów firmy Caparol. Współpracując z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonanie usług. P.H.U. Dek-Pol S.J. stawiając na najwyższą jakość towarów jak i usług podjęła współpracę z Grupą Caparol która jest przedsiębiorstwem o ponad 100-letniej tradycji. Zakłady macierzyste założone w 1895 roku rozpoczęły działalność od produkcji farb budowlanych. Caparol uważany jest za prekursora w dziedzinie rozpuszczalnych na zimno farb klejowych,farb dyspersyjnych, oraz przyjaznych dla środowiska wodnych produktów dyspersyjnych E.L.F. nowej generacji.
ul. Kolejowa 3-4
58-570 Jelenia Góra