WIZYTÓWKA FIRMY

EKOTRANS Adam Kłodziejczyk

EKOTRANS Adam Kłodziejczyk

ul. Akademicka 13/6, 75-337 Koszalin
branża: budownictwo - wodno-kanalizacyjne, materiały prefabrykaty budowlane, melioracje regulacje rzek...

Opis firmy

Tagi: rozbiórki, wyburzenia, drogi gruntowe, kruszenie gruzu, najem maszyn, transport materiałów, roboty ziemne, budowa statówEKOTRANS Adam Kłodziejczyk  O firmie

  Firma EKOTRANS istnieje już od ponad 20 lat, z małej rodzinnej firmy na przestrzeni lat przemieniała się w prężnie rozwijające i funkcjonujące przedsiębiorestwo. Obszarem swojej działalności obejmuje województwa zachodniopomorskie oraz gminy oscienne i województwa.

  Firma zajmuje się głównie pracami rozbiórkowo - wyburzeniowymi, budową dróg gruntowych przy użyciu materiałów własnych oraz transportem materiałów sypkich i robotami ziemnym. Prowadzi również sprzedaż kruszywa recyglingowego oraz ziemi i pospółki na trenie bazy w Niekłonicach.

  Firma zrealizowala wiele inwestycji dla osób i inwestorów prywatnych, współpracowała z gminami województwa zachodnopomorskiego, wielkopolskiego i pomorskiego wykonując inwestycje z zamowień publicznych. Wizytówką firmy jest kilkanaście terenów porozbiórkowych, dróg gruntowych w gminach Koszalin, Manowo, Biały Bór, Szczecinek, Kołobrzeg a także dróg prywatnych, stawów.

  Na przestrzeni lat firma EKOTRANS nabierała cennych doświadczeń i rozbudowywała swoją baze sprzętową. Przez te lata firma stworzyła własne rozwiązania techniczne, a także zgromadziłą wykwalifiowaną kadrę oraz wyspecjalizowaną bazę maszynową. Dzięki temu EKOTRANS może zaoferować państwu usługi i wykonastwo na najwyższym poziomie. Podczas naszych działań staramy się zachować zasady recyklingu - wszystkie odpady powstałe w wyniku naszych prac są przetwarzane na kruszywo, składowane na terenie naszego zakładu i ponownie wykorzystywane.  OFERTA

  Rozbiorki i wyburzenia obiektów budowlanych

  Oferta obejmuje rozbiórke, wyburzenie i demontaż wszelkiego rodzaju konstrukcji budowlanych (hal produkcyjnych, magazynów, budynków, mostów, kominów, itp...), za równo betonowych, żelbetonowych, bitumicznych jak i ceglanych. Metodami mechanicznymi przy urzyciu cieżkiego sprzętu budolanego, młotów hydraulicznych i szczęk kruszących umieszczonych na koparkach.

  Budowa dróg gruntowych

  Oferta obejmuje, przygotowanie pasa terenu do budowy, niwelacje terenu, usunięcie lub przesunięcie przeszkód, wywuzkę nadmiaru materiału, przygotowanie pase pod podsypkę piaskową, utwardznie drogi, równanie drogi, stworzenie i udrożnienie dróg dojazdowych, walcowanie i ubijanie drogi.

  Kruszenie gruzu

  Ofera obejmuje kompletny zakres usług kruszenia. Dzięki użyciu mobilnej kruszarki jesteśmy wstanie skruszyć gruz, betony, żelbety i inne materiały na terenie klienta. Powstałe kruszywo zostanie odpowiednio zabezpieczone i zgromadzone na terenie wskazanym przed zleceniodawce i zkruszone na fakcje które będą odpowiadały jego oczekiwanią.

  Najem maszyn budowlanych:

  - przycisk kruszarka mobilna
  - przycisk koparka kołowa
  - przycisk koparka gąsienicowa
  - przycisk ładowarka
  - przycisk równiarka drogowa
  - przycisk wywrotki
  - przycisk walec wibracyjny

  Transport drogowy materiałów sypkich

  Świadczymy usługi w zaksresie przewozu matriałów szypkich (gruz z rozbiórek, kruszywa, piasku, żwiru, ziemi, itp...). Do dyspozycji mamy wywrotki samowyładowujące o ładowności 25 ton umożlwiajace realizacje szybkiego transportu.

  Transport drogowy niskopodwoziowy

  Świadczymy usługi w zakresie przewozu cieżkich maszyn i urządzeń na przyczepie niskopodwoziowej. Posiadamy OC przewoźnika uwzględniające specyfikacje takiego transportu oraz licencję na wykonywanie transportu ciężkiego.

  Roboty ziemne

  Wykonujemy usługi w zakresie:

  - przycisk kształtowanie i niwelacja terenu
  - przycisk rekultywacja terenu
  - przycisk stabilizacja podłoż pod inwestycje
  - przycisk nasypy
  - przycisk wykopy
  - przycisk przygotowanie dróg i placów pod kostkę brukową

  Budowa stawów

  Budowa stawów i oczek wodnych obejmuje cały zakres robót które są niezbędne do wykończenia i pełnej funkcjonalności obiektu. W skład usługi wchodzi analiza projektu i dostosowanie go do warunków gruntowych, wykop pod staw lub oczko, uszcelnienie obiektu, doprowadzenie wpływu i odpływu orzaz umocnienie brzegu.


  Park maszynowy Ekotrans

  - kruszarka mobilnakruszarka mobilna
  - kopraki gąsinicowekopraki gąsinicowe
  - koparka kołowakoparka kołowa
  - ładowarkaładowarka
  - równiarka drogowarówniarka drogowa
  - walec wibracyjnywalec wibracyjny
  - wywrotkiwywrotki


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Akademicka 13/6
75-337 Koszalin