WIZYTÓWKA FIRMY

ECK „Eureka” Sp. z o. o. S.K.A.

ECK „Eureka” Sp. z o. o. S.K.A.

ul. Wojciechowska 9A, 20-704 Lublin
branża: szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą, działającą na rynku krajowym i międzynarodowym nieprzerwanie od 2000 roku. Przez ten czas w naszych projektach wzięło udział ponad 25 tys. osób na terenie całej Polski i zagranicą. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bogata wiedza zapewnia nam zaufanie Klientów. Dzięki ciągłemu rozwojowi efektywnie funkcjonujemy na dynamicznie zmieniającym się rynku.

  Nasza firma jest członkiem - założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Ciągły rozwój, wymiana doświadczeń oraz monitorowanie rynku pozwala nam na kształtowanie rynku szkoleniowego w Polsce.

  Aktywnie uczestniczymy w Lubelskim Partnerstwie Publiczno-Społecznym, którego celem jest wspólna praca na rzecz osób defaworyzowanych.

  Realizujemy projekty w formie: szkoleń zamkniętych dedykowanych, szkoleń z rekrutacją otwartą, spotkań i wyjazdów integracyjnych, coachingu managerskiego oraz indywidualnego, doradztwa. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu projektów krajowych i międzynarodowych finansowanych ze środków unijnych.

  Twój Klucz dla Administracji

  Mamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji szkoleń dla administracji, w tym szczególnie publicznych służb zatrudnienia. W naszych projektach realizowanych na terenie Polski i zagranicą uczestniczyło ponad 25 tys. osób. Bogate doświadczenie w pracy z urzędami pozwala nam na rozumienie specyfiki ich funkcjonowania i stylu pracy. Jednocześnie ciągły rozwój i bieżące śledzenie rynku zapewnia nam wiedzę o wszelkich zmianach, które obejmują urzędy i inne instytucje publiczne. Dzięki temu szkolenia jakie prowadzimy dla Państwa odznaczają się najwyższą jakością, dając realne efekty i przynosząc wymierne korzyści. Prowadzimy szkolenia zamknięte dedykowane - których odbiorcą jest konkretny urząd oraz szkolenia z rekrutacją otwartą - w których uczestniczą pracownicy różnych instytucji. Projekty szkoleniowe realizujemy na terenie całej Polski, proponując Państwu ciekawe miejsca oraz dobre zaplecze hotelowe.

  Twój Klucz dla Biznesu

  Jako firma szkoleniowo-consultingowa działająca od kilkunastu lat na rynku polskim i międzynarodowym, wypracowaliśmy standardy pozwalające świadczyć wysokiej jakości usługi dla Biznesu. Obserwując dynamikę zmian i analizując trendy w rozwoju współczesnych organizacji opracowaliśmy innowacyjną Strategię Klucza. Nasza koncepcja oparta jest na kreatywnym zarządzaniu programem szkoleń i doradztwa. Jej celem jest dobrze dobrane, aktywne i kompleksowe wspieranie Klientów w procesie zmian i rozwoju organizacji. Wiemy, że indywidualne podejście jest kluczem do sukcesu działań naszych Klientów.


ul. Wojciechowska 9A
20-704 Lublin