WIZYTÓWKA FIRMY

EDACH  Sp. z o.o

EDACH Sp. z o.o

ul. Zawieprzycka 8f, 20-228 Lublin
branża: budownictwo - drogi chodniki place, budownictwo - obiekty wykończenia, budownictwo - sanitarno-hydrauliczne...

Opis firmy

Firma EDACH powstała w 1997 roku jako spółka cywilna w odpowiedzi na potrzeby rynku budowlanego. W początkowym okresie działalności firma zajmowała się wykonywaniem pokryć dachowych oraz elewacji. W miarę rozwoju doszły następne obszary działalności tj. docieplanie stropodachów, roboty brukarskie i ogólnobudowlane. W wyniku prężnego działania firma przekształciła się w 2001 roku w spółkę z o. o. Motywem przewodnim wykonywanych przez nas prac jest szybkość, jakość oraz terminowość . Cele które przyświecają spółce to rozsądny rozwój i stabilna praca dla pracowników.
Firma dysponuje własnym transportem oraz maszynami które wspomagają wykonywane przez nas prace. Posiadamy różne samochody np. BUS, które dzięki małym rozmiarom mogą dowieść towar pod sam magazyn budowy, dzięki czemu czas poświęcony na rozładunek jest o wiele krótszy. Natomiast tabor samochodów ciężarowych pozwala na dowóz we własnym zakresie materiałów cięzkich lub dużych gabarytowo. Na wyposażeniu posiadamy również BobCat z osprzętem, umożliwiający wykonywanie prac rekultywacyjnych, ziemnych oraz załadunków.

Posiadamy również własny zadaszony magazyn na materiały wraz z wózkiem widłowym oraz paleciakami, dzięki czemu rozładunek i załadunek materiałów jest sprawny i szybki.

Dysponujemy dużym placem z kostki brukowej który umożliwia odpowiednie składowanie materiałów oraz zapewnia nam komfort dla zbudowania odpowiedniego zaplecza materiałowego dla wszystkich pionów firmy równocześnie. Wielkość i organizacja placu jest dostosowana do ciągłego ruchu transportowego i magazynowego naszej firmy.
Pomieszczenia biurowe w naszej siedzibie są podzielone na działy dzięki czemu dostępność i klarowność przydzielanych prac jest jasna i oczywista dla każdej osoby która współpracuje osobiście z naszą firmą.

Oferta:

  • Elewacje


Wykonujemy wszelkiego rodzaju elewacje, od tynków tradycyjnych poczynając poprzez tynki mineralne, akrylowe, silikonowe, silikatowe, polisilikatowe w systemach dociepleń metodą "lekką-mokrą". Wszystkie prace specjalistyczne wykonujemy samodzielnie, bez podzlecania innym firmom, wykorzystując do tego celu najnowsze technologie.

  • Dachy, konstrukcje, obróbki blacharskie, systemy odwodnień, odśnieżanie, konserwacja


Przedmiotem naszej działalności od początku istnienia firmy są kompleksowe usługi związane z wykonaniem oraz pokryciem dachu. Mamy więc długoletnie doświatczenie w tej dziedzinie. Wykonujemy wszelkie prace blacharsko-dekarskie, systemy rynnowe, obróbki na wymiar i według rysunków technicznych. Realizujemy roboty inwestycyjne oraz kapitalne remonty dachów.

  • Stropodachy


Wykonujemy zarówno stropodachy wentylowane jak i niewentylowane. Jednocześnie realizujemy kompleksowe obróbki blacharskie w celu zabezpieczenia wykonanych prac przed opadami atmosferycznymi.

  • Docieplanie elewacji i stropodachów


Wykonujemy kompleksowe prace w zakresie docieplania budynków. Nasza ekipa to wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, dzięki czemu zapewniamy Państwu gwarantowaną jakość profesjonalnie wykonanych prac zgodnie z normami technologicznymi. Do ocieplenia elewacji stosujemy płyty ze styropianu lub wełnę mineralną.

  • Roboty brukarskie


Zaprojektujemy alejki ogrodowe czy przydomowy placyk według Państwa pomysłu jak również z przyjemnością wykonamy już gotowe projekty. W naszej ofercie jest kompleksowe wykonanie większych realizacji takich jak chodniki lub parkingi.

  • Roboty ogólnobudowlane


Podążając za wymaganiami klientów nie ograniczamy naszej działalności i oferujemy usługi wykończania wnętrz budynków i mieszkań. Do najważniejszych zaliczyć można tynki wewnętrzne, ocieplanie poddaszy i podłóg, montaż płyt gipsowo - kartonowych, usługi glazurnicze, izolacje tarasów i balkonów.

  • Posadzki MIXOKRET


Wykonujemy posadzki typu mixokret, ktróre gwarantują wysoką jakość powierzchni i oszczędność pieniędzy (oszczędność kleju pod płytki, nie trzeba stosować warstw wyrównujących pod parkiet, panele itp.). Mają one zastosowanie jako wylewki spadkowe i dociskowe na balkony i tarasy oraz posadzki w domach jednorodzinnych lub blokach. Dzięki tej technologi nie jest potrzebne równanie pod następną powierzchnię na przykład parkiet lub terakotę.

  • Odśnieżanie dachów, parkingów, chodników, ulic


Oferujemy odśnieżanie dachów na terenie Lublina i okolic. Śnieg usuwamy zarówno metodą tradycyjną przy użyciu szufli, metodą mechaniczną oraz metodami chemicznym z zastosowaniem środków rozpuszczających pokrywę śnieżną. Usuwamy nawisy śnieżne, sople, warstwę lodu, na życzenie klienta oferujemy możliwość wywiezienia śniegu poza teren obiektu. Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego oraz skorzystania z możliwości indywidualnej wyceny naszych usług.

Zapraszamy do współpracy!!!
ul. Zawieprzycka 8f
20-228 Lublin