WIZYTÓWKA FIRMY

STO sp. z o.o.

STO sp. z o.o.

ul. Zabraniecka 15, 03-872 Warszawa
branża: budownictwo - obiekty wykończenia, materiały prefabrykaty budowlane, ocieplanie budynków termomodernizacje

Opis firmy

Rozwój firmy Sto rozpoczął się od powstania w 1835 r. zakładu produkcji cementu i wapna w Weizen w okolicy miejscowości Stühlingen na południu Niemiec. Obecnie Sto AG jest międzynarodową grupą firm specjalizujących się w produkcji systemów ociepleniowych oraz wysokojakościowych powłok elewacyjnych i wewnętrznych (tynków oraz farb).

Dzięki wysokiej innowacyjności i kompetencji Sto stało się światowym liderem w tak istotnej dziedzinie jak ocieplenia elewacji. Podstawę tego sukcesu stanowi filozofia firmy "Budować świadomie", w której Sto zobowiązuje się do zachowania wartości starych i nowych budowli oraz do kształtowania przestrzeni życiowej, przyjaznej środowisku naturalnemu i ludziom.

Priorytetowym zadaniem firmy Sto jest wytwarzanie produktów, które zaoferowane naszym Klientom, dzięki wysokiej jakości oraz wydajności będą stanowiły dla nich udaną inwestycję.

Trzy filary tworzą szkielet naszej oferty programowej: elewacje, wnętrza, beton. Sto oddaje do Państwa dyspozycji sprawdzone produkty i technologie wraz z serwisem technicznym oraz doradztwem, przekazując przy tym swoje długoletnie doświadczenie. Nasi przedstawiciele towarzyszą w całym cyklu inwestycyjnym. Od wstępnej koncepcji projektu poprzez dobór rozwiązań materiałowych i kolorystycznych, skompletowanie dostaw oraz serwis na budowie.
ul. Zabraniecka 15
03-872 Warszawa