WIZYTÓWKA FIRMY

Universal McCann Sp. z o.o.

Universal McCann Sp. z o.o.

ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa
tel: 607 608 121
branża: reklama prasa media

Opis firmy

Jesteśmy domem mediowym - częścią międzynarodowej sieci Interpublic Group of Companies. Całościowo planujemy i realizujemy proces komunikacji mediowej.

Nasza misja to dostarczenie klientom trwałej przewagi komunikacyjnej poprzez innowacje budujące zaangażowanie oraz wymierną kreatywność.

Kieruje nami ciekawość poznawcza, posiadamy globalne doświadczenie oraz dobrą znajomość realiów polskiego rynku mediowego. Jesteśmy zespołem ciekawych i działających z poświęceniem profesjonalistów mediowych poszukujących innowacyjnych i niestandardowych rozwiązań, które dają wysoki zwrot z inwestycji.


Korzyści dla klienta

Tworzymy profesjonalne strategie komunikacyjne.

Proponujemy pozycjonowanie dla marki, określamy charakter komunikacji oraz ideę komunikacyjną.

W działaniach tych opieramy się na analizach potencjału rynkowego, badaniach siły marki oraz jej atrybutów.

Analizujemy relacje konsumentów z marką.


Badania

* MASTA to baza danych, która łączy dane z wielu źródeł zewnętrznych. Pozwala na generowanie dowolnych raportów o aktywności mediowej konkurencji.
* Baza danych Touchpoint gromadzi dane o naszych partnerach, z którymi możemy przeprowadzać akcje niestandardowe. Posiadamy ponad 800 (!) kontaktów.
* NEUROMEDIA to badanie wykonane za pomocą technik neuromarketingowych, z których dowiemy się, jak kontekst - w którym emitowana jest reklama (np. typ programu) - wpływa na skuteczność tej reklamy (np. sprzedaż reklamowanego produktu).
* C.A.T. pozwala na szacowanie zasięgu multimedialnego dla ponad 50 kanałów komunikacji.
ul. Cybernetyki 19
02-677 Warszawa