WIZYTÓWKA FIRMY

Ideal Partner Spółka z Ograniczoną Odpow...

Ideal Partner Spółka z Ograniczoną Odpow...

ul. Bielawska 3 , 02-511 Warszawa
tel: 603198257
branża: medycyna - sprzęt aparatura

Opis firmy

Ideal Partner działa od 1998 roku - jest producentem i dystrybutorem higienicznych i chirurgicznych wyrobów jednorazowego użytku, czyściw i profesjonalnych kosmetyków gabinetowych. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy w swoim działaniu kładą duży nacisk na czystość i higienę: do jednostek medycznych, gabinetów kosmetycznych, zakładów przetwórstwa spożywczego i innych zakładów przemysłowych i usługowych. Nasze wyroby oferujemy:

Na brudne - by było czyste,
na czyste - by było aseptyczne.


Jesteśmy przekonani, że sukcesy naszych Klientów i zaufanie Dostawców są głównymi warunkami naszego powodzenia i rozwoju. Dlatego w naszej pracy opieramy się na wyrażonej w nazwie firmy idei: partnerstwie ze wszystkimi Klientami i Dostawcami - tak, byśmy wszyscy mieli wymierne korzyści ze współpracy.

Tworząc naszą ofertę staramy się, by znalazły się w niej wyroby o najkorzystniejszej zależności: jakość /cena i odwrotnie: cena / jakość. Pragniemy, by jak najszersze grono użytkowników znalazło u nas wyrób, który ich zadowoli.

Dla stałego podnoszenia jakości naszych działań i podnoszenia komfortu pracy naszych Partnerów będziemy stale doskonalić organizację naszej pracy i stosowane procedury. Poprzez staranną rekrutację, szkolenia i motywacyjny system wynagrodzeń będziemy dążyć do stworzenia i utrzymania zespołu kompetentnych, rzetelnych i oddanych Pracowników, którzy pracując w miłej atmosferze i dobrych warunkach staną się IDEALNYMI PARTNERAMI dla wszystkich zainteresowanych.
ul. Bielawska 3
02-511 Warszawa