WIZYTÓWKA FIRMY

"Petit" Skład - Druk - Oprawa. Wojciech ...

ul. Tokarska 13 , 20-210 Lublin,
tel: 817445659 / 817493111
branża: poligrafia

Opis firmy

Tagi: projekt typograficzny, książki wydawnictwo, druk książek"Petit" Skład - Druk - Oprawa. Wojciech Guz i Wspólnicy  O firmie

  Firma „PETIT - Skład - druk - oprawa” istnieje od 1991 roku i od początku konsekwentnie specjalizuje się w produkcji dziełowej. Przyczynili się do powstania ponad trzech tysięcy tytułów. Obecnie ponad 90 procent sprzedaży firmy stanowią różnego rodzaju książki (od albumów, wydawnictw bibliofilskich, przez podręczniki, do broszur i katalogów).

  W ciągu ponad 15 lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, a wciąż uzupełniany park maszynowy i wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, pozwalają nam zaoferować usługi o najwyższej jakości. Właśnie ludzie- pracownicy i wpółpracownicy są naszym największym kapitałem.

  Wykonujemy książki w każdej postaci, począwszy od książki klejonej na gorąco w okładce kartonowej, przez oprawę zintegrowaną, aż po najtrudniejsze i najbardziej wyrafinowane formy oprawy twardej złożonej z tłoczeniami i złoceniami. Chętnie sięgamy również po tradycyjne techniki typograficzne. Każdą książkę drukowaną u nas traktujemy indywidualnie, dbając o jej ostateczny kształt.

  Od grudnia 2005 roku działamy w nowej siedzibie- będącym własnością spółki- nowowybudowanym lokalu przy ul. Tokarskiej 13.

  We wrześniu 2007 r. spółka cywilna Petit została dokapitalizowana przez fundusz inwestycyjny i obecnie działa jako spółka komandytowa, której komandytariuszem jest Green Venture S.A., a komplementariuszem Wojciech Guz- założyciel spółki Petit.

  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Tokarska 13
20-210 Lublin