WIZYTÓWKA FIRMY

RYMIX-BIS S.A.

RYMIX-BIS S.A.

ul. Równoległa 1 02-235 Warszawa
branża: budownictwo - drogi chodniki place, maszyny/urządzenia/mechanika, materiały prefabrykaty budowlane...

Opis firmy

Tagi: roboty drogowe, obiekty sportowe, prace brukarskie, kostka brukowa, ogrodzenia
RYMIX-BIS S.A.

Firma Rymix jest warszawską firmą działającą w szeroko pojętej branży budownictwa. Jej główne zalety to wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra pracownicza oraz przyjazna atmosfera.

Przedsięwzięcie ma charakter rodzinny, co jest istotnym atutem, gdyż sprzyja budowaniu trwałych relacji biznesowych i czyni naszą firmę wiarygodnym partnerem.

Wiodący przedmiot działalności Spółki obecnie to szeroki zakres robót drogowych, w tym w szczególności kompleksowa budowa i modernizacja dróg, ulic i chodników. Firma specjalizuje się także w wykonawstwie prac ziemnych i brukarskich.

Równorzędnym przedmiotem działalności naszej firmy jest budowa obiektów sportowych oraz boisk z rożnego rodzaju nawierzchni. W wieloletniej działalności firmy zdobyliśmy doświadczenie pozwalające nam sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom, które stawiają przed nami inwestorzy. Posiadamy dostęp do szerokiej gamy nawierzchni sztucznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybudować zarówno rekreacyjny kort tenisowy jak i pełnowymiarowe boisko wraz z trybunami i budynkami zaplecza.

Nie mniej istotnym filarem aktywności gospodarczej Przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż materiałów budowlanych na rzecz odbiorców instytucjonalnych oraz w mniejszym stopniu dla odbiorców indywidualnych. Bogaty asortyment oferowanych wyrobów obejmuje m.in. beton, kruszywa budowlane i drogowe oraz prefabrykaty drogowe. Posiadamy szeroką bazę pojazdów przystosowanych do przewozu każdego rodzaju materiałów budowlanych i sypkich.

Zakres świadczonych usług obejmuje również wynajem sprzętu budowlanego np. koparko-ładowarek, ładowarek, walców drogowych itp. Znaczący potencjał maszynowy w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym kadry, pozwala nam podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług i krótkiego czasu realizacji.

W związku z ciągle zmieniającym się rynkiem postanowiliśmy też skierować więcej uwagi na współpracę z klientem indywidualnym. Dzięki ekipom budowlanym posiadającym szerokie i wieloletnie doświadczenie w pracach brukarskich oraz wykończeniowych jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymyślne projekty. Za sprawą współpracy z największymi producentami materiałów budowlanych mamy dostęp do szerokiej palety kostek brukowych, granitowych, płyt tarasowych i wielu, wielu innych.

W każdym z realizowanych przez nas przedsięwzięć, kierujemy się zasadą uczciwej konkurencji i bezwzględnej lojalności wobec swoich kontrahentów. To sprawia, że nigdy nie mamy problemów z dotrzymaniem terminów płatności. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że zadowolony klient jest najlepszą rekomendacją dla każdego przedsiębiorcy. Zdobyte doświadczenia i stabilna pozycja Przedsiębiorstwa dobrze rokują na przyszłość i sprzyjają dalszemu rozwojowi firmy.

Oferta firmy:

Dla indywidualnych klientów:
- kostka brukowa
- ogrody
- ogrodzenia
- schody, podjazdy
- beton, kruszywa
- drewno kominkowe

Dla firm i instytucji:
- ulice, chodniki, parki
- obiekty sportowe
- roboty ziemne
- wypożyczanie sprzętu budowlanego
- sprzedaż materiałów i kruszyw
- projektowanie

Zapraszamy do współpracy!
ul. Równoległa 1 02-235 Warszawa