WIZYTÓWKA FIRMY

Kolanko Sp. z o.o.

Kolanko Sp. z o.o.

ul. Oliwska 72, 80-209 Chwaszczyno
branża: budownictwo - ciepłownictwo, budownictwo - sanitarno-hydrauliczne, budownictwo - wodno-kanalizacyjne...

Opis firmy

Firma nasza powstała w roku 1992, jako spółka cywilna, od roku 2001 działaliśmy jako spółka jawna pod nazwą Firma Handlowa KOLANKO Spółka Jawna Marek Papierski i Janusz Skawiński, natomiast od 2007 kontynuujemy działalność jako Sp. z o.o.

Doświadczenie zdobywane przez wiele lat pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom rynku, dlatego ciągle rozszerzamy naszą ofertę.

Wysiłki nasze zostały nagrodzone otrzymaniem "Gazeli Biznesu" - przynależności do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm 2004 i 2005 roku.

Proponowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie w instalacjach gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ściekowych, przemysłowych i technologicznych, centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.

W roku 2004 wraz z 14 partnerami z całego kraju , założyliśmy grupę zakupową POLSKIE SKŁADY ARMATURY z siedzibą w Chwaszczynie, uzyskując dostęp do nowych źródeł dostaw, do nowego asortymentu i do atrakcyjniejszych cen.
Nasza oferta ulega ciągłemu uzupełnianiu - finalizowane są rozmowy z innymi producentami i dystrybutorami.

W maju 2008 wyszliśmy naprzeciw Naszym klientom poszerzając ofertę o kolejne produkty - dołączyliśmy do największej w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych - GRUPY SBS.

Dziękujemy wszystkim Naszym klientom za wieloletnie zaufanie i lojalność - jesteśmy z Wami już 16 lat. Nowych klientów natomiast zachęcamy do poznania naszej bogatej oferty i skorzystania z naszej bogatej wiedzy w branży wodno - kanalizacyjnej i grzewczej.


Oferta handlowa:

- systemy wodno-kanalizacyjne
- technika grzewcza
- technika sanitarna
- narzędzia i elektronarzędzia
- bramy i ogrodzenia
- galanteria ogrodowa
- pompy ciepła
- instalacje solarne

Serdecznie zapraszamy.
ul. Oliwska 72
80-209 Chwaszczyno