WIZYTÓWKA FIRMY

Bielskie Zakłady Lin i Pasów

Bielskie Zakłady Lin i Pasów "BEZALIN"

UL. PIASTOWSKA 43, 43-300 BIELSKO-BIAŁA
branża: bhp bezpieczeństwo pracy, górnictwo - roboty maszyny, odzież tekstylia...

Opis firmy

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu BEZALIN S.A. – lidera na krajowym rynku technicznych wyrobów włókienniczych i pożarniczych, łączącego tradycje z nowoczesnością.

  Z małego prywatnego warsztatu, założonego w połowie XIX wieku, który wytwarzał liny z włókien naturalnych najprostszą metodą, na przestrzeni lat powstał nowoczesny zakład produkcyjny wykorzystujący najnowsze technologie i bogactwo swego długoletniego doświadczenia w branży.

  Możemy się poszczycić bardzo szeroką ofertą produkcyjną (łącznie ponad 2500 produktów), skierowaną do 3 zasadniczych grup odbiorców w rolnictwie, powroźnictwie i pożarnictwie. Zastosowanie produktów Bezalinu jest praktycznie nieograniczone i często zależy od pomysłowości użytkownika. Nasze produkty spełniają normy europejskie co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty.
  Nasza oferta produkcyjna jest ciągle wzbogacana i systematycznie poszerzana o nowe rozwiązania będące reakcją na zapotrzebowanie naszych klientów.

  Typowe i tradycyjne produkty Bezalinu podlegają ciągłym modyfikacjom w kierunku poprawy ich jakości, estetyki i wyglądu, zachowując jednocześnie swój oryginalny pierwotny charakter. Jednocześnie wprowadzane nowoczesne rozwiązania proponują nową jakość wychodząc naprzeciw wyrafinowanym potrzebom współczesnego klienta.

  Wysoka jakość, elastyczność i estetyka produktów, szybkie terminy realizacji i rzetelność producenta to wizytówka naszej firmy. W trosce o pełną satysfakcję klienta informujemy również o możliwości produkowania krótkich serii oraz zastosowania specyfikacji klienta.

  Dodatkową gwarancją naszej jakości dla klienta jest posiadany przez naszą firmę certyfikat ISO 9001:2000, który jest potwierdzeniem solidności i niezawodności naszego przedsiębiorstwa.

  Ponadto od 28.04.2009r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.
  Troskę o środowisko naturalne potwierdza natomiast otrzymany "Zielony Punkt".

  Zapraszamy do współpracy!


UL. PIASTOWSKA 43
43-300 BIELSKO-BIAŁA