WIZYTÓWKA FIRMY

Hitachi Capital Polska Sp. z o.o.

Hitachi Capital Polska Sp. z o.o.

ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa
branża: motoryzacja

Opis firmy

Toyota Bielany Corpo Cars sp. z o.o. to spółka córka warszawskiego dealera Toyota Bielany sp. z o.o. W 2007 roku obchodzimy 15-lecie współpracy z czołowym japońskim koncernem. Toyota Bielany Corpo Cars, to obecnie największa spółka realizująca program Toyota Corpo Cars Management (TCCM). Łącznie obsługujemy blisko 3.300 pojazdów (październik 2007). Wśród naszych klientów są takie firmy jak Coca-Cola HBC Polska, Provident Polska, Merck, Abbott, Roche, Sopro. 1.450 samochodów obsługiwana jest na zasadzie pełnego wynajmu długoterminowego ze stałą ratą serwisową, pozostałe samochody objęte są administracją (tj. autoryzowaniem i refakturowaniem usług serwisowych z całego kraju, likwidacją szkód komunikacyjnych, organizacją sezonowej wymiany opon, raportowaniem, administracją kart paliwowych).

Wynajem długoterminowy, czyli Full Service Leasing (FSL), to umowa bazująca na kontrakcie leasingu operacyjnego, w ramach której klient uzyskuje prawo do użytkowania samochodów przez określony czas i w umownym zakresie przebiegu, w zamian za opłatę rat miesięcznych. Na kwoty rat składają się:

    • koszt finansowania (miesięczna rata leasingowa),
    • rata ubezpieczeniowa (miesięczna składka),
    • rata serwisowa (obejmująca koszty administracji, serwisu mechanicznego, likwidacji szkód, wynajmu aut zastępczych i wymiany opon letnich/zimowych),
    • Raty pozostają stałe w okresie obowiązywania umowy.

Większy od zakładanego przebieg łączy się z dopłatą (x gr. / km) po zakończeniu eksploatacji. Typowe przebiegi wahają się pomiędzy 80.000 a 150.000 km w okresie od 2 do 4 lat. Jesteśmy jednak gotowi do zaoferowania innych przebiegów i okresów użytkowania na życzenie klienta.
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa