WIZYTÓWKA FIRMY

Obróbka i Montaż Urządzeń do Celów Sport...

Obróbka i Montaż Urządzeń do Celów Sport...

ul. Cieszyńska 126a, 44-337 Jastrzębie-Zdrój
branża: budownictwo - obiekty sportowe, górnictwo - roboty maszyny, klimatyzacja wentylacja chłodnictwo

Opis firmy

Tagi: urządzenia do celów sportowych, produkcja lodowisk, lodowiska mobilne, mrożenie skoczni, siatki
Obróbka i Montaż Urządzeń do Celów Sportowych Wojciech Galisz

Nasza Firma została założona w 1997r. Swą działalność rozpoczęła od produkcji systemów zabezpieczeń i zaśnieżania stoków narciarskich. W 2002 roku poszerzyliśmy swój zakres działalności o kompleksową produkcję lodowisk. Przez szereg lat jesteśmy dostawcami systemów wiodących firm w Polsce: WM International, Mostostal Wrocław S.A., TOL Budowa Lodowisk Sp. z o.o., Lodowiska Hanna Starzyk, TOPS Sp. z o.o., a także zagranicznych: WM Ukraina, WM Silesia.

Posiadamy szeroką gamę produktów. W szczególności specjalizujemy się w sportach zimowych. W swej długoletniej działalności posiadamy w dorobku ponad sto lodowisk, a także byliśmy dostawcami systemu chłodniczego na rozbiegi skoczni narciarskich w Szczyrku i w Wiśle Malince. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które spełniają najwyższe normy jakości.

Dewizą firmy jest troska o wysoką jakość wykonywanych robót, która osiągana jest poprzez staranne wykonawstwo, fachowe doradztwo, dotrzymanie wymaganej technologii jak i stosowanie nowoczesnych materiałów pochodzących od renomowanych producentów.

Stawiamy na skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkich podejmowanych czynnościach. Zdobyte przez lata doświadczenie sprawia, że chętnie stawiamy czoła wyzwaniom. Nasz bogaty dorobek, uzyskane certyfikaty powodują, że coraz więcej firm postanawia nam zaufać.

Oferta firmy

Lodowiska stałe

Firma "Obróbka i Montaż Urządzeń do Celów Sportowych" oferuje kompletną dostawę lodowiska stałego od zaprojektowania, do dostarczenia najwyższej jakości elementów potrzebnych do sprawnego działania takiego obiektu. Zapewniamy jak najniższe koszty użytkowania i eksploatacji, a także bezawaryjną pracę. Wykonujemy najwyższej jakości lodowiska stałe posiadające nowoczesne standardy jakości międzynarodowych. Każdorazowo zapewniamy gwarancję i serwis na dostarczone przez nas produkt, a także serwis pogwarancyjny.

Lodowiska mobilne

Nasza firma posiada w ofercie trzy warianty orurowań- z paneli aluminiowych, orurowanie polietylenowe, a także maty chłodnicze. Lodowisko mobilne jest bardzo szybkie do montażu. System umożliwia wielokrotne używanie jako mobilnego lodowiska. Przy lodowiskach sezonowych otwartych tego typu rozwiązanie pozwala utrzymać taflę lodowiska dla warunków jesienno-zimowych przy temp. otoczenia do +10°C. Zaletą takiego lodowiska jest szybkie wytwarzanie tafli lodu.

Usługa projektowania lodowiska

Posiadamy w swoim zakresie działalności również projektowanie. Przez wieloletnie doświadczanie i wiedzę jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa najdogodniejsze rozwiązania technologiczne. Projektujemy zarówno lodowiska stałe jak i mobilne na życzenie klienta. Oferujemy również modernizację istniejących obiektów. Doradzamy i wskazujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne według potrzeb klientów.

System mrożenia skoczni

Jako pierwsi w Polsce jesteśmy producentami systemów mrożeń skoczni narciarskich. System ten jest nowoczesną metodą pozwalając na skakanie w najlepszych warunkach nawet przy temperaturze +10°C. Mrożenie to zapewnia współmierne warunki rywalizacji dla wszystkich sportowców począwszy od pierwszego do ostatnio skaczącego. Jesteśmy dostawcami systemów mrożenia skoczni w Wiśle Malince K 120 i Szczyrku Skalite K 95 i K 70. Zapewniamy gwarancje, a także solidność wykonania.

Uni Ice System

Uni Ice System to znakomity materiał na nawierzchnie boisk ogólno sportowych, spełniających wiele funkcji. Jako wierzchnią warstwę stosuje się nawierzchnię poliuretanową lecz w swej dolnej warstwie wyposażony jest w orurowanie chłodnicze służące do wytwarzania lodu w okresie jesienno–zimowym lub pozyskiwania energii solarnej w okresie letnim np. do podgrzewania wody basenowej lub ciepłej wody użytkowej.

Bandy

Nasza Firma oferuje Państwu wszelkiego rodzaju bandy, wyposażone w furtki i bramy wjazdowe dla rolby. Oferujemy różnego rodzaju bandy wykonywane indywidualnie pod zamówienie Klienta.

Siatki

Oferujemy w swoim asortymencie siatki z polipropylenu odpornej na działanie UV. Montowane są na igielitowym podłożu i służą do zabezpieczenia przed obsuwaniem się śniegu na odcinku rozbiegu skoczni i zeskoku. Siatki przystosowanie są do przenoszenia obciążeń pozwalających na pielęgnację skoczni za pomocą ratraka. Oferujemy najlepszej jakości wyroby, a także pełen zakres montażu siatek.

Ostrzałki do łyżew

Posiadamy w ofercie uniwersalne ostrzałki do łyżew SSM.

Zapraszamy do współpracy!
ul. Cieszyńska 126a
44-337 Jastrzębie-Zdrój