WIZYTÓWKA FIRMY

Biuro Ochrony

Biuro Ochrony "VIGOR" sp.z o.o.

ul. Starołęcka 18, 61-361 Poznań
branża: ochrona osób mienia konwojowanie, sprzątanie pielęgnacja - obiektowa

Opis firmy

Biuro Handlowo - Usługowe „VIGOR” Adam Urbanek jest prywatna firmą powstałą w 2007 roku, świadczącą kompleksowe usługi ochrony osób i mienia, jak również usługi sprzątania.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów staramy się, by jakość świadczonych usług odbywała się na najwyższym poziomie, gwarantując Państwu zadowolenie.

Dbamy o to, by nasza firma kojarzyła się z solidnością oraz dobrą jakością, dlatego wszystkie zlecenia wykonujemy profesjonalnie. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom wyposażonym w odpowiedni sprzęt, jesteśmy gotowi sprostać Państwa potrzebom. Nasza firma posiada aktualne polisy ubezpieczeniowe, zarówno w ochronie osób i mienia, jak i sprzątaniu.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie ze strony Państwa w zakresie podejmowanych przez nas działań oraz współpracy. Zawsze dążymy do obopólnego zadowolenia wynikającego ze współpracy z Klientem. Zapewniamy pełen profesjonalizm, poradnictwo oraz bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług zgodnie z zasadami etyki i prawa. Kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta, który traktowany jest, jako ten, jedyny i najważniejszy.


USŁUGI OCHRONY OSÓB I MIENIA

W ramach usług ochrony osób i mienia proponujemy:

  - realizację usług za pośrednictwem agentów ochrony posiadających odpowiednie kwalifikacje, wyposażonych w licencje pracowników ochrony,
  - agentów ochrony odpowiednio umundurowanych, godnie reprezentujących wizerunek firmy podczas wykonywanych działań,
  - agentów ochrony odpowiednio przeszkolonych i przygotowanych do pełnionych przez nich funkcji,
  - wszyscy pracownicy ochrony zostali wybrani do pełnienia powierzonych im obowiązków, pod względem nie tylko sprawności fizycznej, ale także intelektualnej i psychologicznej,
  - pracownicy wyposażeni są w niezbędny sprzęt potrzebny do prawidłowej realizacji usługi,
  - usługa realizowana jest o w oparciu o Plan Ochrony Obiektu przygotowany specjalnie pod kątem specyfiki danego obiektu,
  - zapewniamy stały kontakt z siedzibą firmy VIGOR,
  - w razie konieczności wsparcie grupą interwencyjną,
  - zapewniamy stały kontakt oraz kontrolę Inspektorów Nadzoru posiadających licencje pracowników ochrony II stopnia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy organizację ochrony imprez masowych, bankietów, spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych.

Do wykonania tego zadania kierujemy tylko pracowników odpowiednio przeszkolonych i przygotowanych do świadczenia takiej usługi. Wszyscy pracownicy posiadają zaświadczenia ukończenia kursu na ochronę imprez masowych. Wyposażamy pracowników w łączność bezprzewodową. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom będących pod naszą ochroną ściśle współpracujemy z odpowiednimi służbami - Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, Pogotowie Ratunkowe.


USŁUGI SPRZĄTANIA

Usługi, które Państwu oferujemy świadczone są na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu oraz urządzeń niezbędnych dla prac porządkowych. Korzystamy ze środków czystości o wysokiej jakości, bezpiecznych i pielęgnujących czyszczone materiały i powierzchnie. Proponujemy Państwu stałą kontrolę porządkową nad obiektami i pomieszczeniami z możliwością doboru dnia i godziny dostosowanych do Państwa potrzeb i życzeń.

Proponujemy szeroki wachlarz usług:

  - sprzątanie pomieszczeń biurowych, mieszkań, hoteli
  - sprzątnie klatek schodowych, osiedli mieszkalnych
  - mycie okien
  - mycie okien na wysokościach
  - sprzątanie pomieszczeń sanitarnych
  - sprzątanie po imprezach okolicznościowych
  - sprzątanie sklepów, obiektów handlowych, banków
  - maszynowe czyszczenie powierzchni (szorowanie, polerowanie)
  - czyszczenie tapicerki meblowej
  - pranie wykładzin dywanowych

Do świadczenie usług sprzątania wykorzystujemy sprzęt renomowanych firm: TTS, Truvox, TMB, Nilfisk, RCM.
ul. Starołęcka 18
61-361 Poznań