WIZYTÓWKA FIRMY

Median Polska Sp. Z O. O.

Median Polska Sp. Z O. O.

ul. Topolowa 1, 41-404 Mysłowice
branża: motoryzacja - części, urządzenia, usługi, nadzór doradztwo obsługa przedsięb., poligrafia...

Opis firmy

Firma Neschen Polska Sp. z o.o. powstała w roku 1999 w wyniku połączenia struktur dystrybutora firmy DOMINATOR-Tomasz Serafin i dostawcy - Neschen A.G. Dotychczasowi partnerzy handlowi stali się wspólnikami w celu uporządkowania zależności rynkowych i rozwinięcia zakresu proponowanych towarów. Celem dalszym było stworzenie nowoczesnej firmy dystrybucyjno produkcyjnej przygotowanej do działania na warunkach odpowiadających standardom Wspólnej Europy.

Początkowo w Katowicach, przy ul. Korfantego, skromna kadra wdrażała systemy handlowe tożsame z niemieckimi i w oparciu o polskie doświadczenia oraz znajomość rynku osiągnęła pułap obrotów pozwalający na dalsze inwestowanie w rozwój struktur sprzedaży.

W roku 2002 podjęto decyzję o budowie nowego obiektu na siedzibę firmy. Zaangażowanie i determinacja załogi oraz słaby nadzór nad pracami budowlanymi pozwoliły zakończyć inwestycję przed końcem 2003 roku.

Początek roku 2004 to głównie podpisanie z Neschen A.G kontraktu na konfekcjonowanie folii i papieru, otrzymanie certyfikatu ISO oraz zdefiniowanie dalszej polityki sprzedaży.


MEDIA GRAFICZNE

Jesteśmy zakładem produkującym media do druku. Współpracujemy z niemiecką firmą Neschen A.G. W ofercie posiadamy wszelkie materiały do druku. Specjalizujemy się w sprzedaży tkanin do druku solventowego. Posiadamy rownież w swojej ofercie maszyny do laminowania, do których zapewniamy pełen serwis. Wykonujemy usługi lakierowania natryskowego UV do szerokości 3,20 m jedyną w Polsce maszyną natryskową i konfekcjonowania zakupionych materiałów zgodnie z Państwa życzeniem. Polecamy innowacyjne nowości technologiczne dla rynku reklamy, między innymi: folia z niebieskim klejem, folie kanalikowe, folie wylewane, laminaty UV oraz technologię lakierowania. Polecamy Państwu folię wylewaną Neschen A.G., którą rekomendujemy do lakierowania natryskowego.

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Dawno, dawno temu ktoś wymyślił reklamę. Reklama była, ale nie miała jak zaprezentować się klientowi więc reklama była smutna że nikt jej nie widzi i zastanawiała się co by tu zrobić żeby było lepiej... i w tym momencie wkraczamy my z całą gamą produktów do prezentacji reklamy. Od tego czasu i reklama i klient są zadowoleni, a my z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby Państwo również na tym skorzystali.

BIBLIOTEKI I ARCHIWA

Szanowni Państwo, firma Median Polska Sp. z o.o. nawiązała obiecującą współpracę w włoską firmą SIS GROUP z Włoch, zajmującą się oczyszczaniem, odgrzybianiem oraz dezynfekcją książek, starodruków, obrazów i innych dzieł sztuki, za pomocą specjalnego systemu AIRSYSTEM. Zapraszamy do zapoznania się z nowym tematem w dziale: SIS GROUP.

MATERIAŁY DLA KRYMINALISTYKI

Firma MEDIAN Polska Sp. z o.o. należy do ścisłej czołówki firm innowacyjno - technologicznych. Produkcja folii daktylokopijnych jest bazowym produktem w branży kryminalistycznej sprawdzonym przez służby kryminalistyczne w Polsce i poza jej granicami. Z uwagi na wzrastający popyt i wymogi stawiane naszym produktom z koncentrowaliśmy się na wdrożeniu nowych autorskich rozwiązań produkowanych folii. Po wielomiesięcznych pracach badawczych dopracowaliśmy folię daktyloskopijną parażelatynową o parametrach znacznie przewyższających aktualne standarty. W najbliższym czasie na tej stronie opublikujemy zasady korzystania i obsługi naszego serwisu informacyjnego. Ze zrozumiałych względów, niektóre informacje będą dostępne jedynie dla autoryzowanych użytkowników naszego portalu. Z uwagi na powyższe prosimy o pilne śledzenie publikowanych informacji i propozycje najdogodniejszych dla Państwa rozwiązań.
ul. Topolowa 1
41-404 Mysłowice