WIZYTÓWKA FIRMY

Gastropol Antoni Urbański

Gastropol Antoni Urbański

os. Stefana Batorego 11e/48, 60-687 Poznań
branża: gastronomia

Opis firmy

Firma „GASTROPOL”, która swą działalność cateringową prowadzi pod marką handlową „U leniwej Danuty” w Poznaniu zaprasza Państwa do współpracy.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Nie zamykamy się w sprawdzonych schematach, wciąż poszukujemy oryginalnych rozwiązań i wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej niekonwencjonalnym zadaniom. Staramy się realizować je z fantazją, ponieważ twierdzimy, że nasza praca to nie tylko doskonale opanowane rzemiosło... to również sztuka.

Zorganizujemy Państwu obsługę imprez o różnym charakterze: lunch, przyjęcie biznesowe, bankiet i cocktaile, a także szkolenie oraz imprezę plenerową i integracyjną. Przygotujemy również przyjęcie domowe z obsługą lub bez obsługi kelnerskiej: rocznice, spotkania, komunie. Przy wysokim profesjonalizmie zdecydowanie konkurujemy jakością i ceną. Naszym głównym celem jest stworzenie dla Waszych gości wyjątkowej, niezapomnianej atmosfery i wprawienie ich w dobry nastrój.

Firma „U leniwej Danuty” przygotowała specjalną ofertę (min.15 posiłków) dla przedsiębiorstw, biur i klientów indywidualnych na terenie miasta Poznania. Posiłki podajemy w jednorazowych naczyniach, dzięki temu możemy je serwować w miejscach nie posiadających zaplecza gastronomicznego, takich jak: biura, świetlice, sale konferencyjne. Posiłki dostarczamy bezpośrednio do klienta na wyznaczony termin.
os. Stefana Batorego 11e/48
60-687 Poznań