WIZYTÓWKA FIRMY

Zakład Inżynierii Sanitarnej i Elektrycz...

Zakład Inżynierii Sanitarnej i Elektrycz...

ul. Łochowska 3, 66-100 Sulechów
branża: budownictwo - ciepłownictwo, budownictwo - sanitarno-hydrauliczne, budownictwo - wielobranżowe/specjalistyczne...

Opis firmy

Zakład Inżynierii Sanitarnej i Elektrycznej "HOSSA" Sp.j. jest przedsiębiorstwem prywatnym działającym w branży instalacji przemysłowych i budownictwa.

Firma powstała w 1990 r. jako spółka cywilna, a od 2002 r. na mocy art. 26, par. 4 ustawy Kodeks Spółek Handlowych, została przekształcona w spółkę jawną, i tym samym została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000098916.

Od początku działalności siedzibą Spółki jest miasto Sulechów. Od roku 1993 centrala Spółki mieści się w obiektach biurowo - produkcyjnych o powierzchni 945 m2 położonych na działce o powierzchni ok. 30000 m2 w Sulechowie ul. Łochowska 3.

Obecnie firmę tworzy zespół średnio 65 specjalistów z różnych dziedzin. Nasze doświadczenie inżynieryjne oraz możliwości organizacyjne, techniczne i ekonomiczne pozwalają nam samodzielnie i kompleksowo realizować skomplikowane przedsięwzięcia w zakresie konstrukcji stalowych i instalacji rurowych.

Współpracujemy także z uznanymi na polskim rynku firmami budowlanymi, dla których wykonujemy techniczne instalacje branżowe.

W środowisku instalacyjnym na terenie woj. lubuskiego i nie tylko cieszymy się uznaniem za wiarygodność, rzetelność i kompetencje. Firma znajduje się w dobrej kondycji finansowej. Nasze obroty stale wzrastają a jeśli chodzi o terminowe regulowanie zobowiązań - cieszymy się dobrą opinią zarówno u naszych dostawców, podwykonawców, jak i w bankach. Nie mamy również żadnych zaległości w instytucjach publicznoprawnych. Zatrudniając doświadczoną kadrę techniczną; projektantów, instalatorów, spawaczy dozorowych, automatyków i elektryków podejmujemy się realizacji trudnych i złożonych zadań.

Z usług naszego Zakładu skorzystało już wielu klientów; instytucji państwowych i samorządowych, firm i inwestorów prywatnych, a ich zadowolenie stanowi najlepszą rekomendację naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy opiekę gwarancyjną, pogwarancyjną oraz eksploatacyjną zrealizowanych obiektów.

Na życzenie przyjadą do Państwa nasi projektanci w celu obejrzenia instalacji i zebrania danych do złożenia oferty na potrzebne Wam rozwiązania techniczne.
ul. Łochowska 3
66-100 Sulechów