WIZYTÓWKA FIRMY

Ośrodek Szkolenia Kierowców START Filip ...

Ośrodek Szkolenia Kierowców START Filip ...

ul. Piłsudkiego 15 a, 83-300 Kartuzy
branża: szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

  Ośrodek Szkolenia Kierowców START istnieje od 1995 roku i jest jedną z najstarszych szkół szkolenia kierowców w Kartuzach, która wyszkoliła ponad 6000 kierowców.

  Nauka jazdy - Jeśli trafiłeś/aś na naszą stronę widocznie interesuje Cię ten temat. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że posiadanie prawa jazdy jest w dzisiejszych czasach sprawą istotną. Coraz częściej prawo jazdy znajduje się na listach wymagań pracodawców. A na co dzień - prawo jazdy ułatwia życie, pozwala zaoszczędzić cenny czas i pieniądze, czyni nas niezależnymi.

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem kształcenia kierowców. Zapewniamy komfortowe warunki nauki jazdy wszystkim kursantom. Nasi instruktorzy mają kilkuletnie doświadczenie, talent przekazywania wiedzy i pasję, przez co nauka jazdy samochodem oraz przepisów ruchu drogowego będzie przyjemnością.

  Od wielu lat szkolimy skutecznie w zakresie prawa jazdy kategorii: A,A1, B, B+E, C, C+E, D, D+E, T

  OSK START organizuje:

  ♦ KURSY NA PRZEWÓZ OSÓB I RZECZY

  ♦ KURSY OKRESOWE

  ♦ KWALIFIKACJA WSTĘPNA

  ♦ SZKOLENIA DLA PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH

  Ośrodek Szkolenia Kierowców START organizuje szkolenia okresowe dla kierowców w formie kursu okresowego bądź cyklu zajęć rozłożonych w okresie 5 lat, obejmującego program kursu okresowego.
ul. Piłsudkiego 15 a
83-300 Kartuzy