WIZYTÓWKA FIRMY

AGENCJA BRUSSA Jarosław Brussa

AGENCJA BRUSSA Jarosław Brussa

os. Słoneczne 20 / Wełnica, 62-200 Gniezno
branża: turystyka imprezy masowe, usługi społeczne

Opis firmy

Firma AGENCJA BRUSSA Jarosław Brussa rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku.

Pierwsze kroki w branży to obsługa techniczna lokalnych imprez i początki współpracy z Jerzym Kryszakiem oraz Marianem Opanią.

Na przełomie 2003/4 roku nawiązaliśmy współpracę z Kabaretem Moralnego Niepokoju, który zaczynał swoją działalność artystyczną. Mamy również w dorobku wiele realizacji spektakli teatralnych na terenie całej Polski m.in. "Klimakterium i już", które cieszy się niesłabnącą popularnością.

    Jesteśmy dobrze znaną agencją kabaretową mającą za sobą już tysiące doskonale zorganizowanych występów kabaretowych na terenie całej Polski. Świat kabaretu nie ma już dla nas żadnych tajemnic. Skontaktuj się, a pomożemy przygotować Tobie profesjonalną imprezę w dowolnym miejscu w Polsce!

    Każda dobrze zorganizowana impreza oprócz gwiazdy wieczoru wymaga odpowiedniej oprawy, którą zagwarantuje konferansjer. Jego obecność sprawi, że poszczególne punkty programu będą sprawnie realizowane, ponadto przygotuje publiczność na pojawienie się artystów i zapowie ich występ.

    Choć wydaje się, że praca konferansjera jest prosta, to jednak na nim spoczywa odpowiedzialność za sprawne przeprowadzenie imprezy. Dobry konferansjer nie tylko rozbawi publiczność i zrealizuje zamierzony scenariusz imprezy, ale również wybrnie z kłopotliwej czy niezręcznej sytuacji lub zamaskuje ewentualne problemy w realizacji planu imprezowego. W czasie gdy konferansjer zajmuje publiczność jest czas, aby naprawić usterkę, tak aby widzowie nie zauważyli wynikłych błędów mając poczucie, że uczestniczą w naprawdę wyjątkowym wydarzeniu.

    Pojawienie się osoby znanej, cieszącej się powszechną sympatią w roli konferansjera podniesie prestiż organizowanej imprezy. Współpracujemy z ludźmi, którzy swoją osobowością i charyzmą potrafią zjednać sobie każdego. W ich towarzystwie Państwa goście poczują się naprawdę wyjątkowo.


Obsługujemy kompleksowo całe wydarzenie, zaczynamy od aranżacji i doboru sprzętu poprzez próby techniczne i całościową realizację techniczną. Poniżej przedstawiamy Państwu katalogi sprzętu, którym dysponujemy. Katalog oświetleniowy i nagłośnieniowy, który cały czas wzbogacamy o pozycje na miarę nowoczesnej techniki i o wszystkie nowinki.

Zapraszamy do współpracy!
os. Słoneczne 20 / Wełnica
62-200 Gniezno