WIZYTÓWKA FIRMY

KON-WIND Jan Łuczak

KON-WIND Jan Łuczak

ul. 11 Listopada 19, 62-510 Konin
branża: windy i dźwigi

Opis firmy

  Szanowni Państwo!

  Dziękujemy za zainteresowanie i odwiedzenie naszego serwisu internetowego. Dokładamy starań, by dzięki niemu mieli Państwo zawsze aktualne informacje o naszej działalności i ofercie.

  Firma KON-WIND jest prywatną polską firmą powstałą w 1989 roku założoną przez Pana Jana Łuczaka. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie by zapewnić Państwu wysoką jakość oferowanych przez nas usług i produktów. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia pracowników staramy się tworzyć produkty wysokiej jakości, udoskonalając swój warsztat i zaplecze techniczne. Koncentrujemy się na takim konstruowaniu oferty, aby dostarczyć naszym klientom szeroki wybór produktów, coraz wyższą jakość, poczucie bezpieczeństwa i gwarancje wysokiego poziomu obsługi. Proponowane przez nas urządzenia posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty oraz spełniają wymagania norm i przepisów europejskich.

  Obszarem działania obejmujemy całą Polskę, a ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców: firm przemysłowych, budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, instytucji państwowych i samorządowych, a także osób prywatnych. Oferując swoje usługi również w zakresie konserwacji wspieramy naszych klientów w całym okresie użytkowania dźwigu.

  OFERTA:

  1. Dźwigi z napędem hydraulicznym

  2. Dźwigi elektryczne linowe
  - z maszynownią
  - bez maszynowni

  3.Dźwigi osobowe, w tym:
  - dźwigi dla osób niepełnosprawnych
  - dźwigi szpitalne

  4.Dźwigi towarowe oraz towarowe małe.

  5.Platformy do transportu osób niepełnosprawnych

  Konserwacja - Firma KON-WIND prowadzi także serwis urządzeń dźwigowych, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne zakupionych u nas urządzeń.

  Przeprowadzamy także remonty dźwigów w każdym zakresie.ul. 11 Listopada 19
62-510 Konin