WIZYTÓWKA FIRMY

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

ul. Gorzelnicza 9, 04-212 Warszawa
branża: nadzór doradztwo obsługa przedsięb.

Opis firmy

    JDS Consulting jest firmą zorientowaną na kompleksowe przygotowanie firm i instytucji do prowadzenia nieprzerwanej działalności poprzez dostarczanie profesjonalnych i wszechstronnych usług doradczych i szkoleniowych w zakresie bezpieczeństwa.

    JDS Consulting skupia specjalistów z różnych obszarów bezpieczeństwa i innych dziedzin pokrewnych. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są uznanymi pracownikami naukowymi, jak również doświadczonymi praktykami ze stażem w wielu krajowych i międzynarodowych firmach i instytucjach różnych branż. W celu utrzymania najwyższego poziomu usług współpracujemy z instytucjami państwowymi oraz naszymi partnerami zagranicznymi poprzez wymianę ekspertów, doświadczeń oraz aktualizację procedur wykonawczych.

    W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta tworzymy specjalistyczne zespoły zadaniowe, gwarantujące elastyczność i profesjonalizm świadczonych usług. Naszym celem jest dostarczanie praktycznych i kompleksowych rozwiązań - od idei, poprzez realizację, aż po ocenę efektywności i skuteczności. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług doradczych i szkoleniowych dla instytucji, firm produkcyjnych, usługowych, handlowych i innych.
ul. Gorzelnicza 9
04-212 Warszawa