WIZYTÓWKA FIRMY

Lingua Szkoła Języków Obcych Anna Kalka

Lingua Szkoła Języków Obcych Anna Kalka

Wołcza Wielka 19C , 77-200 Miastko
branża: nadzór doradztwo obsługa przedsięb., szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

    Szkoła Języków Obcych Lingua rozpoczęła swoją działalność edukacyjną w 2008 roku. Posiadamy doświadczenie w nauczaniu języków obcych i z każdym rokiem rozwijamy się poszerzając ofertę o kolejne języki i rodzaje kursów.

    Szkoła Języków Obcych Lingua jest placówką kształcenia ustawicznego, która znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych w Starostwie Powiatowym w Bytowie oraz w rejestrze instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Gdańsku.

    Obecnie prowadzimy kursy obejmujące naukę trzech języków obcych: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. W naszej ofercie znajdują się szkolenia językowe o różnym profilu, np. kursy standardowe, kursy specjalistyczne, egzaminacyjne oraz intensywne szkolenia dla wyjeżdżających.

    Dbamy o długofalowy rozwój naszych kursantów. Wszystkim kursantom zapewniamy możliwość kontynuowania nauki na kolejnych poziomach zaawansowania, przygotowując ścieżki edukacji od poziomu podstawowego aż do najwyższych poziomów, jednocześnie zapewniając możliwość zdawania wewnętrznych egzaminów językowych o różnych stopniach trudności.

    Słuchacze po ukończeniu szkolenia otrzymują zaświadczenie Ministerstwa Edukacji i Nauki (MEiN) o ukończeniu kursu. Ponadto, każdy Słuchacz otrzymuje Certyfikat ukończenia kursu, który potwierdza nabyte umiejętności językowe na kolejnym poziomie zaawansowania.


Wołcza Wielka 19C
77-200 Miastko