WIZYTÓWKA FIRMY

Sintac-Polska Sp. z o.o.

Sintac-Polska Sp. z o.o.

ul. Armi Krajowej 86, 05-075 Warszawa Wesoła
branża: bhp bezpieczeństwo pracy, budownictwo - drogi chodniki place, elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego...

Opis firmy

Nasza firma to profesjonalny zespół prawdziwych pasjonatów, dla których poszanowanie dla środowiska stanowi nie tylko esencję pracy zawodowej, ale przede wszystkim jest prawdziwym powołaniem i filozofią życia.

Dzięki ich zaangażowaniu oraz wiedzy, firma jest liderem w wprowadzaniu bezpiecznych, ekologicznych rozwiązań na rynek europejski.


O nas


Sintac-Polska Sp. z o.o. powstała w 1993 roku. Została założona przez dwóch fachowców w dziedzinie ochrony środowiska: dr Reinera Schutte i Janinę Majcherczyk.

W ciągu 18 lat swojego istnienia, Spółka wielokrotnie udowodniła swój prymat na rynku. Dla szerokiej gamy wymagających Klientów, w szczególności takich jak: Straż Pożarna, wojsko i koncerny paliwowe, produkty Sintac’a to synonimy najwyższej jakości: sorbentów mineralnych i odtłuszczaczy (SINTAN®) oraz niekwestionowanej jakości obsługi. Preparat SINTAN®, patent naszej Spółki, nie ma sobie równych. Działa niezwykle skutecznie, jest całkowicie biodegradowalny i dlatego bezpieczny, zarówno dla użytkownika jak i dla środowiska.

Sintac-Polska Sp. z o.o. oferuje również szeroki zakres profesjonalnych usług. Na szczególną uwagę zasługuje jedyne w swoim rodzaju całodobowe, ogólnopolskie Pogotowie Ekologiczne, z którego usług korzystają liczne podmioty administracji państwowej oraz zakłady przemysłowe dbające o środowisko.

Pełna ofera naszej firmy, dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Celem firmy Sintac-Polska Sp. z o.o. jest nieustanne zaspakajanie potrzeb Klientów, promując jednocześnie Eko-przyjazne rozwiązania. W warunkach zglobalizowanej gospodarki kluczowym jest pobudzanie świadomości ekologicznej oraz egzekwowanie przyjaznych środowisku technologii ...


Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Armi Krajowej 86
05-075 Warszawa Wesoła