WIZYTÓWKA FIRMY

Garaventa Lift Polska Sp. z o. o.

Garaventa Lift Polska Sp. z o. o.

ul. Międzyleska 4, 50-514 Wrocław
branża: windy i dźwigi

Opis firmy

GARAVENTA LIFT POLSKA Sp. z o.o.www.garaventalift.pl


  O nas

  Firma Garaventa Lift Polska Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat istnieje na polskim rynku. Działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku jako Kleindienst Rehatechnik Polska Sp. z o.o. Obecnie należymy do Grupy o światowym zasięgu działania - Garaventa Lift.
  Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu urządzeń służących do pokonywania barier architektonicznych. Urządzenia naszej firmy znajdują szerokie zastosowanie
  w obiektach użyteczności publicznej (np. w urzędach, szkołach czy placówkach służby zdrowia, bankach), jak i w budynkach mieszkalnych.
  Wiemy jak ważny dla naszego Klienta jest komfort w doborze urządzeń oraz realizacji całego przedsięwzięcia – począwszy od doradztwa, poprzez projektowanie, produkcję i montaż. Stawimy na jakość i profesjonalizm naszych usług.
  Zespół wykwalifikowanych pracowników technicznych Garaventa Lift Polska posiada wiedzę oraz doświadczenie, co gwarantuje naszym Klientom niezawodność i zadowolenie.
  Nasze biura projektowe zawsze służą pomocą przy wyborze urządzenia.  Produkty

  Urządzenia pionowe

  - pGENESIS B z napędem śrubowym
  - pMETA z napędem hydraulicznym
  - pLEONARDO z napędem linowym

  Platformy schodowe

  - pARTIRA do schodów prostych i krętych
  - pX3 do schodów prostych

  Krzesełka schodowe

  - pSLE do schodów prostych i krętych
  - pPICASSO do schodów prostych

  Podnośniki pionowe

  - pOPAL podnośnik hydrauliczny do 3 m
  - pBLM podnośnik śrubowy do 1 m

  Transporter schodowy

  - pSchodołaz TR-93


  Serwis

  Urządzenia do transportu osób niepelnosprawnych podlegają obowiazkowi konserwacji zgodnie z Rozporzadzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29. października 2003 roku "w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji niektórych urządzeń transportu bliskiego" oraz ustawą "o dozorze technicznym" z dnia 21. grudnia 2000 roku. Oprócz obowiązku prawnego, konserwacja to przede wszystkim gwarancja bezpiecznego uzytkowania oraz zapewnienie utrzymania własciwego stanu technicznego urzadzenia.

  Konserwacja powinna zostac powierzona firmie posiadajęcej stosowne uprawnienia, która dokonywać bedzie ragularnych przegladów, bieżących napraw. Garaventa Lift Polska prowadzi konserwację własnych urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz oferuje części zamienne.


  Zapraszamy do współpracy!!!


Tagi: windy, podnośniki, krzesełka schodowe
ul. Międzyleska 4
50-514 Wrocław