WIZYTÓWKA FIRMY

TEATR Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ...

TEATR Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ...

Al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy
branża: artykuły biurowe osprzęt biurowy, automatyka elektronika

Opis firmy

Tagi: oświetlenie sceny, technologia scenicznaTEATR Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Marek Gumiński  O firmie

  Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR jest najstarszą polską firmą, zajmującą się kompleksową realizacją inwestycji w dziedzinie kultury. Firma TEATR została założona przez inż. Jerzego Gumińskiego ponad 35 lat temu i od tego czasu należy do czołowych firm, specjalizujących się w najbardziej skomplikowanych inwestycjach.

  W ramach tej działalności generalnie przeprojektowaliśmy i przebudowaliśmy między innymi scenę Teatru Wielkiego w Poznaniu, montując tam - w kooperacji z austriacką firmą Waagner-Biro - dwupoziomowe zapadnie sceniczne, wyposażone w pierwszą w Polsce automatykę, wykonaliśmy nowe mosty świetlne, nowe instalacje i urządzenia oświetlenia technologicznego sceny.
  Nasz zespół projektowy ma w swoim dorobku takie projekty, jak Teatr Muzyczny w Gdyni, teatr w Kielcach, projekty modernizacji Opery Kameralnej w Warszawie, Teatru Rampa w Warszawie, teatru w Gnieźnie, kompleksowy projekt modernizacji Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, projekt technologii sceny Chorzowskiego Centrum Kultury, a ostatnio projekt technologii Teatru Muzycznego w Łodzi, sali widowiskowej Zespołu „Mazowsze” w Karolinie oraz projekt rozbudowy Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

  Doświadczony zespół projektowy jest zdolny wykonać nawet najbardziej skomplikowane opracowania, stosując najnowsze światowe osiągnięcia w dziedzinie technologii scenicznej.
  Kolejną dziedziną naszej działalności jest wyposażanie obiektów kultury w urządzenia sceniczne. Pragnąc wyposażyć sceny w urządzenia w pełni profesjonalne, nasza firma nawiązała ścisłą współpracę z firmami gwarantującymi dostawy urządzeń na najwyższym światowym poziomie, z firmami znanymi ze swojej solidności i - co również ważne - z firmami ciągle poszukującymi nowych rozwiązań. W wyniku naszych działań od wielu lat firma nasza jest przedstawicielem na Polskę amerykańskiej firmy STRAND LIGHTING, a od 2005 r. hiszpańskiej firmy LT-LIGHT, specjalizującej się w nastawniach oświetleniowych. Firmy ART LIGHTING PRODUCTION oraz ETC są naszymi dostawcami profesjonalnych projektorów teatralnych. Od wielu lat prowadzenie swoich interesów na terenie Polski powierzyła nam znakomita austriacka firma LIGHTING INNOVATION. W swojej ofercie posiadamy również urządzenia firmy PANI, której jesteśmy wieloletnim przedstawicielem, oraz firmy ZERO88, specjalizującej się w systemach sterowania oświetleniem. W latach 2007 i 2008 firma TEATR wzmocniła swoją działalność handlową, dystrybuując na polskim rynku używane w technologiach scenicznych urządzenia najlepszych światowych producentów, takich jak: ALUR, ANTARI, AYRTON, DTS, EIKI, EUROLITE, FUTURELIGHT, PATHWAY, SGM, SPOTLIGHT, SWEFOG, LYCIAN, VARI-LITE, WYBRON.
  Dzięki bogatemu i wszechstronnemu doświadczeniu naszego zespołu jesteśmy zdolni podjąć się każdego wyzwania, związanego z techniką sceniczną.


  Zapraszamy do współpracy!!!

Al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy