WIZYTÓWKA FIRMY

Firma GWARANT-TOMCZYK Sp.j.

Firma GWARANT-TOMCZYK Sp.j.

ul. Rynek 3A, 67-200 Głogów
branża: szkolenia edukacja tłumaczenia, usługi społeczne

Opis firmy

Tagi: opieka, usługi opiekuńcze, opieka dla osób starszychFirma GWARANT-TOMCZYK Sp.j.  O firmie

  Firma Gwarant-Tomczyk sp. j. od ponad 15 lat świadczy profesjonalne usługi opiekuńcze dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb opiekuńczych a wykwalifikowana kadra oraz znakomita organizacja usług i dbałość o naszych klientów gwarantują jakość świadczonych usług.
  Kluczem do naszego sukcesu jest fundament na którym powstała nasza firma. Fundament ten tworzą wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy: współpraca, zaufanie i uczciwość.


  Usługi opiekuńcze

  Rozumiemy, że podjęcie decyzji o powierzeniu opieki nad osobą starszą czy chorą jest trudne. W trosce o zaspokojenie Państwa wątpliwości podchodzimy indywidualnie do naszych klientów i wspólnie z Państwem rozmawiamy i doradzamy w zakresie potrzeb podopiecznego. Razem ustalamy szczegółowy plan i zakres opieki dzięki czemu zyskają Państwo poczucie komfortu i pewności spokojnego funkcjonowania na co dzień.
  Bezpłatnie udzielimy Państwu porad na temat usług i ich zakresu.
  Nasze opiekunki świadome i zaangażowane w pracę zadbają o to, aby podopieczny, który nam zaufał został objęty troskliwą i miła opieką.

  Zakres usług opiekuńczych może przykładowo obejmować:

  - Utrzymanie czystości w domu podopiecznego: pranie, prasowanie, odkurzanie, wynoszenie śmieci, zmiana pościeli, wycieranie kurzy
  - Pomoc w codziennych zajęciach: zakupy, załatwianie spraw urzędowych, zgłoszenie naprawy urządzeń domowych, opłacanie rachunków, wysyłanie listów, kart pocztowych, zakup gazet, książek, realizowanie recept, umawianie wizyt u lekarza, przypominanie i pomoc w przyjmowaniu lekarstw
  - Przygotowanie posiłków (także dietetycznych) i pomoc w ich spożywaniu
  - Aktywizacja społeczna, stymulowanie sprawności intelektualnej, podtrzymywanie indywidualnych zainteresowań, kontaktów z rodziną i sąsiadami, czytanie, pisanie listów, gra w karty i inne
  - Zachęcanie do możliwej aktywności fizycznej : spacery, eskorta do Kościoła, na spotkania, do sklepu
  - Pomoc w ubieraniu się i doborze ubrań, dbanie o estetyczny wygląd (fryzura i makijaż)
  - Układanie chorego w łóżku, usprawnianie, zapobieganie odleżynom i odparzeniom, oklepywanie, nacieranie pleców
  - Pielęgnacja w łóżku - mycie kąpiel, zmiana bielizny
  - Pomoc w załatwianiu spraw fizjologicznych
  - Inne czynności ustalane indywidualnie z klientem

  Nasze opiekunki zobowiązane są do zachowania pełnej dyskrecji i tajemnicy służbowej w zakresie świadczonych usług oraz nie ujawniania osobom trzecim danych personalnych, informacji o sytuacji zdrowotnej, osobistej rodzinnej i ekonomicznej. W sytuacji gdy skierowana osoba nie odpowiada podopiecznemu, dokonamy zmiany opiekunki według zaleceń i preferencji Klienta.


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Rynek 3A
67-200 Głogów