WIZYTÓWKA FIRMY

KPMZ.PL ZAŁUCKI, PLIŚ I PARTNERZY ADWOKA...

KPMZ.PL ZAŁUCKI, PLIŚ I PARTNERZY ADWOKA...

AL. ARMII KRAJOWEJ 7, 35-307 RZESZÓW
branża: nadzór doradztwo obsługa przedsięb.

Opis firmy

Tagi: prawo pracy, zamówienia publiczne, pomoc prawna, e-porady, prawo medyczneKPMZ.PL ZAŁUCKI, PLIŚ I PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA  O firmie

  Nasza kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich gałęziach prawa, z jakimi spotykają się na rynku nasi Klienci.
  W kwietniu 2012 r., w rankingu "Gazety Prawnej", zostaliśmy wskazani jako lider wśród kancelarii na terenie południowo-wschodniej Polski.
  Praca adwokatów, radców prawnych, aplikantów, doktorantów oraz asystentów wspierana jest przez specjalistów będących wykładowcami prawa na uczelniach wyższych. Zrzeszamy największą liczbę prawników legitymujących się stopniami i tytułami naukowymi wśród kancelarii prawnych na Podkarpaciu, co podnosi jakość świadczonych usług. Jednocześnie przez grono naszych współpracowników jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie na obszarze całej Polski.
  Obsługujemy podmioty gospodarcze krajowe, zagraniczne oraz klientów indywidualnych. Pomoc prawna świadczona jest również w językach obcych.
  Oferujemy także usługi w zakresie doradztwa podatkowego, skierowane zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób indywidualnych.

  Nasze specjalizacje

  Poszczególne dziedziny prawa są przedmiotem specjalizacji naszych prawników. Struktura i elastyczna organizacja pracy pozwalają nam na sprawne i skuteczne reagowanie na potrzeby Klienta. Wieloletnia praktyka i wiedza prawników pozwala nam na prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej. Mamy bogate doświadczenie m.in. w prawie gospodarczym, cywilnym i administracyjnym. Prowadziliśmy wiele sporów i procesów sądowych, także tych o precedensowym charakterze. Tworzyliśmy rozmaite struktury gospodarcze, spółki, stowarzyszenia czy fundacje. Świadczyliśmy pomoc prawną dla osób fizycznych. W trakcie wykonywanej przez nas pracy dotychczasowi Klienci szczególną uwagę zwrócili na fakt dobrego przygotowania teoretycznego i umiejętności szybkiego reagowania. Naszym zadaniem w każdym przypadku było opracowanie optymalnego dla Klienta sposobu rozwiązania problemu prawnego.

  Ponad dziesięć lat pracy prawniczej pozwoliło na wykształcenie szerokiego spektrum spraw, w których się specjalizujemy. Należą do nich:

  - Kompleksowa obsługa przedsiębiorców i podmiotów samorządowych
  - Prawo medyczne
  - Zamówienia publiczne
  - Ochrona własności intelektualnej
  - Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  - Spadki
  - Prawo sportowe

  Oferta

  - Pomoc prawna dla osób fizycznych
  - Pomoc prawna dla osób prawnych i instytucji
  - Stała pomoc prawna
  - Doraźna pomoc prawna
  - E - porada
  - Wynagrodzenie


  Zapraszamy do współpracy!!!

AL. ARMII KRAJOWEJ 7
35-307 RZESZÓW