WIZYTÓWKA FIRMY

LP PRODUCTS LUPA SPÓŁKA JAWNA

LP PRODUCTS LUPA SPÓŁKA JAWNA

ul. Konstytucji 3 Maja 76, 34-120 Andrychów
branża: automatyka elektronika, laboratoria - osprzęt usługi, szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

Tagi: systemy SPC, urządzenia metrologiczne, narzędzia pomiarowe, szkolenia metrologiczne, kalibracja, serwisLP Products s.c.  O firmie

  LP Products powstała w 2004 roku w wyniku połączenia i przekształcenia firm działających na rynku polskim od 1998 roku.
  Po reorganizacji firma nieznacznie zmieniła profil działalności i zawęziła specjalizację wyłącznie do metrologii. Działania te w szybkim czasie przyniosły uznanie nie tylko wśród klientów ale również naszych dostawców (producentów narzędzi).

  Efektem było przyznanie autoryzacji przez największego producenta narzędzi pomiarowych - firmę Mitutoyo.

  Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój firmy i stałe poszerzanie oferty.
  LP Products obecnie to holding już trzech firm z branży metrologicznej oferujących pełną gamę urządzeń, usług, szkoleń i systemów SPC.
  Zrzeszamy wokół siebie grupę fachowców, pasjonatów oraz doświadczonych trenerów z zakresu metrologii oraz systemów zapewniających jakość. Współpracujemy z Akredytowanymi Laboratoriami i Audytorami Jednostek Certyfikujących.
  Załogę tworzą osoby młode i kreatywne z długoletnim doświadczeniem w branży metrologicznej i informatycznej, ich kwalifikacje są stale podnoszone poprzez szkolenia m.in. u producentów urządzeń. LP Products notuje stały wzrost sprzedaży. Zawdzięczamy go poznawaniu potrzeb i preferencji swych klientów oraz innowacyjności działania. Zaspokajamy indywidualne wymagania i potrzeby, jesteśmy otwarci na współpracę.

  Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, doradztwo i innowacyjność rozwiązań. Nasza oferta z założenia nie ogranicza się tylko do sprzedaży, lecz także służenia pomocą Klientowi poczynając od analizy potrzeb i problemów, poprzez :

  - dobór najlepszego rozwiązania
  - dostarczeniu produktu
  - instalacji, szkolenie personelu
  - serwis gwarancyjny
  - obsługę pogwarancyjną (naprawy, przeglądy, sprawdzenia, kalibracje)

  Kierując się tymi wytycznymi w firmie wykształciły się trzy podstawowe działy:

  - dział sprzedaży narzędzi pomiarowych w oparciu o ofertę firmy MITUTOYO
  - dział szkoleń metrologicznych
  - dział systemów komputerowych wspomagających zapewnienie jakości

  Dzięki prostej strukturze organizacyjnej firmy jesteśmy bardzo elastyczni,
  a drogi przepływu informacji i decyzji w naszej firmie są bardzo krótkie. Pozwala nam to na odstępstwa od utartych standardów obsługi Klienta i realizację nawet najbardziej nietypowych zadań.  Szkolenia

  Posiadamy długoletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, kursów i sympozjów metrologicznych (również zagranicznych). W odróżnieniu od ofert innych firm, których szkolenia często sprowadzają się do teoretycznego przedstawienia tematu w formie uniwersyteckiego wykładu, my proponujemy praktyczne podejście do tematyki podparte wiedzą, doświadczeniem i wieloletnią praktyką naszych trenerów.
  Nasi wykładowcy to wykształceni specjaliści w swoich dziedzinach ale jednocześnie(a może przede wszystkim) doświadczeni praktycy, m.in.:

  mgr inż. metrolog, długoletni kierownik akredytowanego laboratorium pomiarowego, audytor Polskiego Centrum Akredytacji, praktyk w zakresie kalibracji i badań wyposażenia pomiarowego, audytor systemów ISO 9001, ekspert w dziedzinie metrologii;

  mgr inż. metrolog, specjalista z zakresu tworzenia, nadzorowania i wykorzystywania dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej posiadający uprawnienia audytora systemów ISO 9000 oraz systemu AQAP, współpracownik PKN, wieloletni praktyk i doświadczony wykładowca;

  mgr inż. metrolog, posiadający uprawnienia audytora systemów ISO 9000, przedstawiciel Biura Partnerskiego uznanych jednostek certyfikujących: TUV MS, DEKRA Intertec Certyfikation.

  Oprócz organizacji cyklicznych "otwartych" szkoleń wyjazdowych, specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń wewnętrznych "in Company" w siedzibie Klienta. Szkolenia te są przygotowywane i organizowane wg indywidualnych wytycznych klienta (dokładny zakres tematyczny, termin, miejsce).


  Usługi

  Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, doradztwo i innowacyjność rozwiązań. Nasza oferta z założenia nie ogranicza się tylko do sprzedaży, lecz także zawiera całą gammę usług uzupełniających:

  - Kalibracje zgodne z normą PN EN-ISO 17025 - współpracujemy z akredytowanym laboratorium.
  - Serwis - naprawy, regulacje i konserwacje sprzętu pomiarowego.
  - Modernizacje używanego sprzętu pomiarowego (projektory, mikroskopy) znacznie podnoszące jego parametry oraz sprawność pomiarową przy zachowaniu minimalnych kosztów.
  - Projektowanie i budowa przyrządów pomiarowych wg indywidualnych potrzeb technologicznych Klienta.
  - Realizacja nietypowych projektów; kompletne stanowiska pomiarowe, uchwyty, mocowania, itp.


  Systemy SPC

  Uzupełnieniem kompleksowej oferty LP Products są autorskie systemy informatyczne do zbierania, przetwarzania i analizy danych pomiarowych. Proponujemy zarówno proste programy rejestrujące pomiary jak również rozbudowane, wielostanowiskowe systemy wspomagające zapewnienie jakości.

  Oferowane oprogramowanie:

  1. SRP - System Rejestracji Pomiarów
  2. SNAP Line - Kompleksowy system do statystycznego nadzorowania i analizy procesów produkcyjnych
  3. EWP - Ewidencja Wyposażenia Pomiarowego
  4. CZUJNIKI - Sprawdzanie Czujników Zegarowych


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Konstytucji 3 Maja 76
34-120 Andrychów