WIZYTÓWKA FIRMY

LP PRODUCTS LUPA SPÓŁKA JAWNA

LP PRODUCTS LUPA SPÓŁKA JAWNA

ul. Konstytucji 3 Maja 76, 34-120 Andrychów
branża: automatyka elektronika, laboratoria - osprzęt usługi, szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

Tagi: systemy SPC, urządzenia metrologiczne, narzędzia pomiarowe, szkolenia metrologiczne, kalibracja, serwisLP Products s.c.    O firmie

    LP Products powstała w 2004 roku w wyniku połączenia i przekształcenia firm działających na rynku polskim od 1998 roku.
    Po reorganizacji firma nieznacznie zmieniła profil działalności i zawęziła specjalizację wyłącznie do metrologii. Działania te w szybkim czasie przyniosły uznanie nie tylko wśród klientów ale również naszych dostawców (producentów narzędzi).

    Efektem było przyznanie autoryzacji przez największego producenta narzędzi pomiarowych - firmę Mitutoyo.

    Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój firmy i stałe poszerzanie oferty.
    LP Products obecnie to holding już trzech firm z branży metrologicznej oferujących pełną gamę urządzeń, usług, szkoleń i systemów SPC.
    Zrzeszamy wokół siebie grupę fachowców, pasjonatów oraz doświadczonych trenerów z zakresu metrologii oraz systemów zapewniających jakość. Współpracujemy z Akredytowanymi Laboratoriami i Audytorami Jednostek Certyfikujących.
    Załogę tworzą osoby młode i kreatywne z długoletnim doświadczeniem w branży metrologicznej i informatycznej, ich kwalifikacje są stale podnoszone poprzez szkolenia m.in. u producentów urządzeń. LP Products notuje stały wzrost sprzedaży. Zawdzięczamy go poznawaniu potrzeb i preferencji swych klientów oraz innowacyjności działania. Zaspokajamy indywidualne wymagania i potrzeby, jesteśmy otwarci na współpracę.

    Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, doradztwo i innowacyjność rozwiązań. Nasza oferta z założenia nie ogranicza się tylko do sprzedaży, lecz także służenia pomocą Klientowi poczynając od analizy potrzeb i problemów, poprzez :

    - dobór najlepszego rozwiązania
    - dostarczeniu produktu
    - instalacji, szkolenie personelu
    - serwis gwarancyjny
    - obsługę pogwarancyjną (naprawy, przeglądy, sprawdzenia, kalibracje)

    Kierując się tymi wytycznymi w firmie wykształciły się trzy podstawowe działy:

    - dział sprzedaży narzędzi pomiarowych w oparciu o ofertę firmy MITUTOYO
    - dział szkoleń metrologicznych
    - dział systemów komputerowych wspomagających zapewnienie jakości

    Dzięki prostej strukturze organizacyjnej firmy jesteśmy bardzo elastyczni,
    a drogi przepływu informacji i decyzji w naszej firmie są bardzo krótkie. Pozwala nam to na odstępstwa od utartych standardów obsługi Klienta i realizację nawet najbardziej nietypowych zadań.    Szkolenia

    Posiadamy długoletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, kursów i sympozjów metrologicznych (również zagranicznych). W odróżnieniu od ofert innych firm, których szkolenia często sprowadzają się do teoretycznego przedstawienia tematu w formie uniwersyteckiego wykładu, my proponujemy praktyczne podejście do tematyki podparte wiedzą, doświadczeniem i wieloletnią praktyką naszych trenerów.
    Nasi wykładowcy to wykształceni specjaliści w swoich dziedzinach ale jednocześnie(a może przede wszystkim) doświadczeni praktycy, m.in.:

    mgr inż. metrolog, długoletni kierownik akredytowanego laboratorium pomiarowego, audytor Polskiego Centrum Akredytacji, praktyk w zakresie kalibracji i badań wyposażenia pomiarowego, audytor systemów ISO 9001, ekspert w dziedzinie metrologii;

    mgr inż. metrolog, specjalista z zakresu tworzenia, nadzorowania i wykorzystywania dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej posiadający uprawnienia audytora systemów ISO 9000 oraz systemu AQAP, współpracownik PKN, wieloletni praktyk i doświadczony wykładowca;

    mgr inż. metrolog, posiadający uprawnienia audytora systemów ISO 9000, przedstawiciel Biura Partnerskiego uznanych jednostek certyfikujących: TUV MS, DEKRA Intertec Certyfikation.

    Oprócz organizacji cyklicznych "otwartych" szkoleń wyjazdowych, specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń wewnętrznych "in Company" w siedzibie Klienta. Szkolenia te są przygotowywane i organizowane wg indywidualnych wytycznych klienta (dokładny zakres tematyczny, termin, miejsce).


    Usługi

    Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, doradztwo i innowacyjność rozwiązań. Nasza oferta z założenia nie ogranicza się tylko do sprzedaży, lecz także zawiera całą gammę usług uzupełniających:

    - Kalibracje zgodne z normą PN EN-ISO 17025 - współpracujemy z akredytowanym laboratorium.
    - Serwis - naprawy, regulacje i konserwacje sprzętu pomiarowego.
    - Modernizacje używanego sprzętu pomiarowego (projektory, mikroskopy) znacznie podnoszące jego parametry oraz sprawność pomiarową przy zachowaniu minimalnych kosztów.
    - Projektowanie i budowa przyrządów pomiarowych wg indywidualnych potrzeb technologicznych Klienta.
    - Realizacja nietypowych projektów; kompletne stanowiska pomiarowe, uchwyty, mocowania, itp.


    Systemy SPC

    Uzupełnieniem kompleksowej oferty LP Products są autorskie systemy informatyczne do zbierania, przetwarzania i analizy danych pomiarowych. Proponujemy zarówno proste programy rejestrujące pomiary jak również rozbudowane, wielostanowiskowe systemy wspomagające zapewnienie jakości.

    Oferowane oprogramowanie:

    1. SRP - System Rejestracji Pomiarów
    2. SNAP Line - Kompleksowy system do statystycznego nadzorowania i analizy procesów produkcyjnych
    3. EWP - Ewidencja Wyposażenia Pomiarowego
    4. CZUJNIKI - Sprawdzanie Czujników Zegarowych


    Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Konstytucji 3 Maja 76
34-120 Andrychów