WIZYTÓWKA FIRMY

Centrum Ewaluacji I Zarządzania Projekta...

Centrum Ewaluacji I Zarządzania Projekta...

ul. Reymonta 30/ 2, 45-072 Opole
branża: nadzór doradztwo obsługa przedsięb., szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

Tagi: ewaluacja, badania ewaluacyjne, realizacja projektów, zarządzanie projektamiCentrum Ewaluacji I Zarządzania Projektami Jadwiga Silarska  O firmie

  Każdy z nas realizuje projekty. Poważniejsze lub mniejsze, organizowane na niewielka skalę. Wszystkie planowane są po to, by osiągnąć pewne cele w z góry określonym czasie przy wykorzystaniu konkretnych sum pieniędzy.
  Ilość projektów, ich tempo wprowadzania oraz sposób ich organizowania sporo mówi o kondycji firmy. Daje jasny obraz dotyczący planów, czy perspektyw przedsiębiorstwa. Wskazuje, jaka jest linia promocji produktów i usług. Zarządzanie projektami pozwala pogodzić z jednej strony satysfakcję klienta, z drugiej właściciela danej firmy.

  Proponujemy Państwu szeroki zakres usług w zakresie ilościowych badań ewaluacyjnych. Nasi eksperci pomogą Państwu na każdym etapie realizacji projektu. Zakres naszych usług obejmuje zarówno opracowanie całościowego planu ewaluacji i monitoring wskaźników projektu, jak również realizację badań na podstawie dostarczonych przez Państwa kwestionariuszy.

  Atutem Firmy jest duże doświadczenie w zakresie realizacji i oceny strategii, zarządzania projektami i pozyskiwaniem środków, przystępna cena usług oraz rzetelność i fachowość.

  Specjalizujemy się w realizacji ewaluacji i monitoringu  polityk publicznych i programów, finansowanych ze środków UE. Prowadzimy szkolenia i doradztwo w zakresie sporządzania strategii rozwoju gmin i powiatów, strategii rozwoju produktów turystycznych i kulturowych, nowelizacji dokumentacji dot. planowania przestrzennego, sporządzamy projekty oraz studia wykonalności. 

  Obszary, w których oferujemy Państwu pomoc to:

  - ewaluacja projektów edukacyjnych, społecznych
  - ewaluacja organizacji
  - ewaluacja szkoleń
  - badanie potrzeb
  - monitoring projektów
  - badania społeczne rozwoju lokalnego
  - doradztwo w projektowaniu badań i narzędzi badawczych

  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Reymonta 30/ 2
45-072 Opole