WIZYTÓWKA FIRMY

POLNAR Sp. z o.o.

POLNAR Sp. z o.o.

Ul. Łojewska 12a Pawilon 1, 03-392 Warszawa
branża: elektrotechniczne urządzenia, maszyny/urządzenia/mechanika, materiały prefabrykaty budowlane...

Opis firmy

Tagi: elektronarzędzia, narzędzia mocujące, narzędzia diamentowe, narzędzia pneumatyczne, narzędzia pomiarowe, narzędzia warsztatowe, narzędzia skrawające, narzędzia hydrauliczne, narzędzia ścierne, spawalnictwoPOLNAR Sp. z o.o.  O firmie

  Firma POLNAR powstała w 2000 roku. POLNAR jest spółką z o.o., której współwłaścicielami są m.in. dwaj znani producenci narzędzi: Fanar - producent gwintowników i narzynek, i Pafana - producent noży tokarskich oraz dwóch dużych dystrybutorów. Taki skład grupy kapitałowej umożliwia szybką reakcję na każde zamówienie poprzez korzystanie z magazynów współudziałowców, znajdujących się w różnych miejscach Polski.
  Mamy zaszczyt zaproponować Państwu kompleksową współpracę, dotyczącą zaopatrzenia we wszelkie narzędzia niezbędne w procesie technologicznym. Spółka posiada w ofercie narzędzia wszystkich producentów polskich oraz renomowanych firm zagranicznych (informacja w ofercie handlowej).
  Współpraca z POLNAREM to szybka realizacja i doradztwo techniczne. Oferujemy konkurencyjne ceny, przelewy, dostawę w rejonie Warszawy na koszt dostawcy. Zamówienia realizowane są w oparciu o zapytanie ofertowe.

  Oferta

  - elektronarzędzia
  - narzędzia mocujące
  - narzędzia diamentowe
  - narzędzia pneumatyczne
  - narzędzia pomiarowe
  - narzędzia warsztatowe
  - narzędzia skrawające
  - narzędzia ścierne
  - narzędzia nieiskrzące
  - narzędzia hydrauliczne
  - spawalnictwo  Zapraszamy do współpracy!!!

Ul. Łojewska 12a Pawilon 1
03-392 Warszawa