WIZYTÓWKA FIRMY

WAGAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialn...

WAGAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialn...

ul. Wypoczynkowa 22/8, 80-341 Gdańsk
branża: artykuły spożywcze, materiały prefabrykaty budowlane, surowce paliwa opał

Opis firmy

Tagi: mięso, wędliny, paliwa płynne, artykuły budowlane, armatura, ceramika, hydraulikaWAGAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  O firmie:


  Firma WAGAT znana jest na rynku lokalnym od 1995r. W początkowej fazie rozwoju zajmowała się jedynie obrotem produktami z branży mięsnej. Dziś dzięki trafnym decyzjom inwestycyjnym oraz właściwemu zarządzaniu WAGAT ma do zaoferowania szereg produktów i usług również z branży paliwowej, budowlanej oraz transportowej.
  Podstawowe zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy to otwartość na potrzeby klienta oraz kompleksowość obsługi. Systematycznie poszerza się grono naszych odbiorców. Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta naszej firmy w połączeniu z atrakcyjnymi warunkami spotka się z Państwa zainteresowaniem i w niedługim czasie Państwo również do nich dołączą.

  Nasza działalność


  Mięso i wędliny

  Zajmujemy się dystrybucją mięsa i wędlin od początku istnienia. Naszymi dostawcami są czołowi producenci branży mięsnej: GRUPA SOKOŁÓW S.A., JBB. Współpracujemy również z wieloma innymi, także mniejszymi producentami.
  W ofercie naszych hurtowni oraz detalicznych punktach sprzedaży znajduje się łącznie około 1000 pozycji asortymentowych począwszy od mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego do gotowych wyrobów mięsnych, garmażeryjnych, a także konserwy i sery. Dużą wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów. Posiadamy wdrożone zasady Dobrej Praktyki Higienicznej. Produkty przez nas dostarczane są właściwie przechowywane w pomieszczeniach o odpowiedniej temperaturze przy zachowaniu najwyższej higieny.
  Znakomite zaplecze techniczne, własna flota samochodów dostawczych (m.in. chłodni), oraz doświadczona kadra pozwala nam szybko i dokładnie realizować zamówienia.
  Wśród odbiorców hurtowych jest szereg restauracji, hoteli, stołówek oraz sklepów. Klientów indywidualnych zapraszamy do zakupów w naszej sieci delikatesów mięsnych w Węgrowie, Małkini, Czyżewie oraz Ostrowi Mazowieckiej.

  Paliwa Płynne

  W ramach prowadzonej działalności oferujemy Państwu hurtową sprzedaż paliw płynnych Oleju Napędowego oraz Benzyny Bezołowiowej 95 i 98.
  Posiadamy własną nowoczesną flotę transportową , która jest ciągle powiększana.Dysponujemy cysternami o pojemności od 12 000 l do 31 000 l , które wyposażnone są w zalegalizowane układy dystrybucji z kompensacją temperatur.
  Wszystkie pojazdy mają zainstalowane systemy lokalizowania GPS, które pomagają zapewnić lepsze dysponowanie pojazdami oraz terminowe realizowanie dostaw do naszych klientów.
  Naszymi partnerami biznesowymi są głównie Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej , Miejskie Zakłady Komunikacji , Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, Spółdzielnie Mleczarskie oraz prywatne Stacje Paliw.Prowadzimy również dystrybucję paliw do lokalnych Gospodarstw Rolnych oraz Przedsiębiorstw Transportowych.
  Przez lata współpracy zyskaliśmy miano solidnego partnera biznesowego.Oferujemy paliwa producenów krajowych tj. PKN ORLEN i Grupy Lotos oraz z importu własnego.Jakość naszych paliw stale monitoruje Akredytowane Laboratorium Paliw Paliw Płynnych w Emilianowie oraz zadowolenie naszych klientów, którzy udzielają nam pozytywnych referencji.
  Naszym priorytetem jest jakość i bezpieczeństwo w zakresie obrotu paliwami. Nasza firma ustanowiła oraz wpłaciła kaucję gwarancyjną w wysokości 3 000 000 zł. Potwierdzeniem tego faktu jest umieszczenie naszej firmy na wykazie podmiotów, które złożyły kaucję gwarancyjną dostępną na stronie Ministerstwa Finansów. W razie zainteresowania wykwalifikowana kadra pracownicza udzieli wszelkich informacji odnośnie warunków współpracy.

  Centrum budowlane

  W branży budowlanej firma WAGAT funkcjonuje od 2010r. Jesteśmy jednym z największych składów budowlanych w okolicy m.in. pod względem różnorodności asortymentów. W ciągłej sprzedaży posiadamy materiały budowlane i wykończeniowe, armaturę, ceramikę, hydraulikę, specjalistyczne narzędzia, i wiele innych. Oferujemy również usługi remontowo-wykończeniowe.
  CENTRUM BUDOWLANE WAGAT od początku swojej działalności stawia na zadowolenie swoich Klientów. Dokładamy wszelkich starań by sprostać Państwa wymaganiom, zarówno w kwestii oferowanych przez Nas materiałów budowlanych, jak i pod kątem obsługi i komfortu zakupów.
  Powierzając Nam obsługę swojej inwestycji mają Państwo gwarancję najlepszej ceny, fachowej obsługi, wszechstronnego doradztwa i terminowości realizacji zamówień.
  Naszymi klientami są hurtownie, firmy budowlane oraz indywidualni odbiorcy.

  Zakład rozbioru drobiu

  Celem Zakładu jest produkcja najwyższej jakości świeżych produktów drobiowych.
  Pragniemy, aby nasze logo było drogowskazem dla konsumenta gwarantującym 100 % satysfakcję i bezpieczeństwo produktu.
  Zapewniamy, że Zakład podejmuje ciągłe starania na wszystkich etapach tworzenia i życia wyrobu. Dzięki temu, że potrafimy je udokumentować jesteśmy w stanie udowodnić, iż zaprojektowany, wdrożony i utrzymywany przez nas system HACCP stanowi odpowiednią gwarancję jakości i bezpieczeństwa, a produkowane przez nas wyroby, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów, spełniają wszelkie obowiązujące standardy i wymagania prawa żywnościowego.
  Przy doborze dostawców stawiamy wysokie wymagania jakościowe.
  Surowiec do produkcji pozyskujemy z najnowocześniejszych zakładów drobiarskich i ubojni. Nawiązaliśmy solidną współpracę z takimi producentami jak: INDYKPOL S.A., CEDROB S.A., WIPASZ S.A., DROSED S.A. i EXDROB S.A.

  Zapraszamy do współpracy!
  ul. Wypoczynkowa 22/8
  80-341 Gdańsk