WIZYTÓWKA FIRMY

ATHLETIC Sp. z o.o.

ATHLETIC Sp. z o.o.

ul. Katowicka 8 A, 46-200 Kluczbork
branża: automatyka elektronika, sprzęt szkolny dydaktyczny sportowy, turystyka imprezy masowe

Opis firmy

Tagi: statywy, statywy keyboardowe, gitarowe, pulpity do nut, statywy mikrofonowe, statywy kolumnowe, statywy oświetleniowe, statywy multimedialneATHLETIC Sp. z o.o.  Firma ATHLETIC Sp. z o.o. Twoje statywy muzyczne


  Firma ATHLETIC Sp. z o. o. jest jednym z czołowych liderów w produkcji statywów do instrumentów muzycznych na świecie oraz profesjonalnych systemów scenicznych.

  Nasze produkty: statywy

  Nasze produkty znane są w Polsce pod marką ATHLETIC oraz ALUSTAGE. Cieszą się również dużym uznaniem u klientów na czterech kontynentach w trzydziestu sześciu krajach, gdzie ciągły i dynamiczny eksport wymusza na nas zaspokojenie potrzeb klienta w towar profesjonalny za rozsądną cenę.

  Ludzie

  Nasi pracownicy to zespół młodych, ambitnych ludzi, którym praca pozwala na rozwój zawodowy i ciągłe podwyższanie kwalifikacji w celu jeszcze lepszej obsługi klienta.

  Powiązania

  ATHLETIC Sp. z o.o. to jedna z części grupy kapitałowej, w którą wchodzą:

  - MUSIC STORE Sp. z o.o. w Poznaniu
  - SAP RENOVATION Sp. z o.o. w Kaliszu.

  Wzajemne wsparcie kapitałowe, marketingowe oraz logistyczne daje wyjątkowo solidną podstawę na rozwój technologiczny i wdrażanie nowych produktów oraz nowych rozwiązań technologicznych.

  Misja

  Naszymi głównymi celami są zapewnienie wysokiej jakości produktów przy jednoczesnym utrzymaniu niskich cen oraz szybką i bezproblemową realizacją zamówień.Te trzy proste założenia są podstawą naszego międzynarodowego sukcesu i gwarancją satysfakcji dla naszych klientów.

  Oferujemy:

  - Statywy keyboardowe
  - Ławki i taborety
  - Statywy gitarowe
  - Pulpity do nut
  - Statywy do instr. dętych
  - Statywy mikrofonowe
  - Statywy kolumnowe
  - Statywy oświetleniowe
  - Statywy i akcesoria DJ
  - Statywy multimedialne
  - Statywy nietypowe


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Katowicka 8 A
46-200 Kluczbork