WIZYTÓWKA FIRMY

BTO Sp. zo.o.

BTO Sp. zo.o.

ul. Fabryczna 25, 90-341 Łódź
branża: elektrotechniczne urządzenia

Opis firmy

Tagi: baterie, akumulatorki, akumulatory, ładowarkiBTO Sp. zo.o.  O firmie

  Firma BTO istnieje, jako niezależna firma od 1995 roku. Nasza tradycja w handlu bateriami (pod innym statusem i inną nazwą) jednak datuje się od roku 1990. Od tego czasu nasza firma angażuje swoją energię, wiedzę i doświadczenie w sprzedaż (zarówno hurtową, jak i detaliczną) oraz techniczną obsługę różnych źródeł zasilania (stąd bierze się nasza nazwa - akronim BTO - Battery Trade Office).

  Główną misją Firmy to aktywny handel wszelkimi rodzajami baterii, akumulatorami, pakietami ogniw, wszelkiego rodzaju latarkami i innym sprzętem zasilanym z baterii oraz zapewnienie części zapasowych i technicznego wsparcia oraz obsługi, zarówno gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej. W roku 2000 utworzyliśmy dział, który zajmuje się zgrzewaniem, regeneracją, modernizacją wszelkich pakietów złożonych z akumulatorów kadmowo-niklowych, niklowo-wodorkowych, litowo-jonowych oraz nano-fosfatowym. Produkujemy także pakiety akumulatorów dla medycyny m.in. do tak odpowiedzialnych urządzeń jak defibrylatory.

  WSPÓŁPRACA

  Współpracujemy z takimi dostawcami, jak Duracell, GP Battery, Philips itp. ale też operujemy pod naszym własnym znakiem handlowym - BTO. Nasza specjalność to bateria litowa. Na tym polu współpracujemy z naszym koreańskim partnerem Vitzrocell/Tekcell i z GMB Power, naszym partnerem z Chin. Więcej na temat baterii litowych można znaleźć na naszej stronie tematycznej - Baterie litowe. Z dużym powodzeniem obsługujemy także tak poważnych klientów jak wojsko, policja, straż pożarna itp.


  KATEGORIE PRODUKTÓW

  - AKUMULATORKI
  - AKUMULATORY NICD
  - AKUMULATORY NIMH
  - AKUMULATORY LI-ION
  - AKUMULATORY LI-POLY
  - AKUMULATORY LIFEPO4
  - AKUMULATORY ŻELOWE/AGM
  - AKUMULATORY DO ELEKTRONARZĘDZI
  - AKUMULATORY DO TEL. BEZPRZEWODOWYCH
  - ARTYKUŁY ELEKTROTECHNICZNE
  - BATERIE LITOWE
  - BATERIE ZWYKŁE
  - BATERIE ALKALICZNE
  - BATERIE DO ZEGARKÓW
  - BATERIE DO APARATÓW SŁUCHOWYCH
  - LATARKI
  - LAMPY I AKC. DO ROWERÓW
  - ŁADOWARKI - AKCESORIA
  - ŁADOWARKI DO PAKIETÓW
  - ŁADOWARKI DO AKUMULATORKÓW
  - ŁADOWARKI DO ELEKTRONARZĘDZI
  - ŁADOWARKI DO AKUMULATORÓW ŻELOWYCH
  - OPAKOWANIA ZBIORCZE
  - PAKIETY - KOMPONENTY
  - PAKIETY AKUMULATORÓW


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Fabryczna 25
90-341 Łódź