WIZYTÓWKA FIRMY

Interbud-Chem Sp. z o.o.

Interbud-Chem Sp. z o.o.

ul. Rzemieślnicza 1, 62-081 Przeźmierowo
branża: budownictwo - drogi chodniki place, budownictwo - obiekty wykończenia, budownictwo - wielobranżowe/specjalistyczne...

Opis firmy

Tagi: konstrukcje żelbetowe, konstrukcje stalowe, posadzki żywiczne, prace ogólnobudowlane, nawierzchnie chodnikowe, budownictwo komunikacyjne, posadzki betonowe, zabezpiecznie antykorozyjne, wzmacnianie konstrukcjiInterbud-Chem Sp. z o.o.  O firmie

  „INTERBUD- CHEM” Sp. z o. o. działa w branży budowlanej od 1993 roku.

  W ramach robót towarzyszących remontom i wznoszeniu nowych obiektów budowlanych oferujemy wykonanie następujących rodzajów prac:

  • Ochrona powierzchniowa konstrukcji żelbetowych i stalowych.
  • Naprawy i reprofilacje konstrukcji żelbetowych i powierzchni betonowych.
  • Uszczelnienia dylatacji materiałami bitumicznymi oraz żywicznymi.
  • Wykonywanie przemysłowych posadzek żywicznych.
  • Naprawy i uszczelnienia konstrukcji żelbetowych metodą iniekcji ciśnieniowych.
  • Wzmocnienia i zwiększenie nośności konstrukcji żelbetowych za pomocą systemu przyklejanych taśm z włókna węglowego.
  • Wykonywanie izolacji, nawierzchni chodnikowych i wykładzin żywicznych na obiektach drogowo – mostowych.
  • Prace ogólnobudowlane.

  Nasza firma jest licencjonowanym wykonawcą w zakresie zastosowań materiałów i technologii chemii budowlanej wielu producentów.

  Nasi pracownicy posiadają uprawnienia w zakresie nadzorowania i wykonywania robót specjalistycznych w budownictwie (w tym napraw, uszczelnień, wzmocnień i zabezpieczeń antykorozyjnych konstrukcji żelbetowych i stalowych).

  W szerokiej skali i z dobrymi efektami naprawiamy, uszczelniamy i zabezpieczamy powierzchniowo konstrukcje żelbetowe oraz powierzchnie betonowe w pełnym zakresie budowli inżynierskich (m. in. konstrukcje nośne, zbiorniki na wodę i ścieki, zbiorniki i silosy na materiały sypkie, tace technologiczne, obiekty drogowe, obiekty hydrotechniczne , itp.).

  Posiadamy potencjał, wyspecjalizowane ekipy wykonawcze i profesjonalny sprzęt konieczny do kompleksowego i samodzielnego prowadzenia robót.

  OFERTA

  Budownictwo komunikacyjne

  Budownictwo komunikacyjne stanowi , w chwili obecnej , jedną z ważniejszych dziedzin działalności firmy INTERBUD-CHEM. Wykonujemy roboty w podziemnych tunelach, na nabrzeżach portowych , lotniskach ,mostach i wiaduktach. Prowadzimy prace na nowobudowanych oraz istniejących obiektach.

  Posadzki

  Roboty posadzkowe INTERBUD-CHEM wykonuje od powstania firmy w 1993 roku.

  W swojej ofercie mamy:

  • posadzki betonowe,
  • posadzki z żywic epoksydowych,poliuretanowych, metakrylowych.

  Stosowaliśmy je w obiektach przemysłowych ,użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych.

  Naprawy i zabezpieczenia antykorozyjne betonu i stali

  Zabezpieczaniem i ochroną obiektów żelbetowych i stalowych INTERBUD-CHEM zajmuje się od powstania firmy. Wykonujemy prace na remontowanych i nowobudowanych obiektach.

  Prace prowadzimy w budownictwie komunikacyjnym, przemysłowym , obiektach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

  Stosujemy tradycyjne i najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki wielu udanym realizacją zdobyliśmy doświadczenie pozwalające optymalnie wybrać metodę naprawy obiektu.

  Wzmacnianie konstrukcji

  W ramach wzmacniania obiektów INTERBUD-CHEM wykonuje szereg prac polegających na naprawie , uszczelnianiu i zwiększaniu nośności konstrukcji. Na szczególne podkreślenie zasługuje stosowanie taśm kompozytowych CFRP. Stosowaliśmy je do wzmocnień budynków mieszkalnych, obiektów handlowych i przemysłowych oraz mostów i wiaduktów.

  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Rzemieślnicza 1
62-081 Przeźmierowo