WIZYTÓWKA FIRMY

TUV SUD Polska Sp. z o.o.

TUV SUD Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 17, 00-252 Warszawa
branża: budownictwo - ciepłownictwo, budownictwo - obsługa, elektryka energetyka osprzęt...

Opis firmy

Tagi: certyfikacje, konsultacje, badania, testy, ekspertyzy, inspekcje, szkolenia, gazy cieplarnianeTUV SUD Polska Sp. z o.o.  O firmie

  Grupa TÜV SÜD została założona 130 lat temu na przemysłowych terenach północnych Niemiec, w celu ochrony ludzi, środowiska i własności, przed niekorzystnymi skutkami technologii. TÜV, czyli Technischer ÜberwachungsVerein w dosłownym tłumaczeniu to Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego. Wraz z rozwojem przemysłu TÜV tworzył procedury kontrolne dla coraz to nowych dziedzin przemysłu, wyznaczając tym samym uznane powszechnie standardy bezpieczeństwa i jakości.

  Dziś TÜV SÜD AG jednoczy pod wspólnym dachem kompetencje, doświadczenie i usługi ponad 14000 pracowników, w około 500 oddziałach, w ponad 60 krajach na świecie.

  W ponad 70 dziedzinach techniki grupa TÜV SÜD AG roztacza opiekę nad przedsiębiorstwami i instytucjami publicznymi. Portfolio obejmuje: certyfikacje, konsultacje, badania, testy, ekspertyzy i szkolenia. W tym zawarte są również takie usługi jak okresowe przeglądy techniczne w Niemczech, kontrole w fabrykach produkcyjnych i testowanie produktów. Nowymi obszarami działalności są: e-business i ochrona danych.

  TÜV SÜD Polska należy do koncernu TÜV SÜD AG. Na główną polską siedzibę wybrana została Warszawa. Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju.

  Nasi audytorzy, inspektorzy, trenerzy to doświadczeni inżynierowie, rzeczoznawcy z Polski i z Niemiec. Ich praca zapewnia zgodność oceny produktów i usług z obowiązującymi w kraju aktami prawnymi i normami oraz jakość zgodną z standardami światowej techniki.


  Obszary działania TÜV SÜD Polska

  - CERTYFIKACJA SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA
  - TECHNIKA BUDOWLANA
  - USŁUGI DLA PRZEMYSŁU
  - INSPEKCJE I CERTYFIKACJA PRODUKTÓW
  - SZKOLENIA OTWARTE I SEMINARIA
  - USŁUGI DLA BRANŻY ROLNO-SPOŻYWCZEJ
  - USŁUGI DLA ENERGETYKI
  - GAZY CIEPLARNIANE (GHG)
  - OPINIOWANIE ŚWIADECTW KOGENERACJI


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Podwale 17
00-252 Warszawa