WIZYTÓWKA FIRMY

EMAG - SERWIS Sp. z o.o.

EMAG - SERWIS Sp. z o.o.

ul. Leopolda 31, 40-189 Katowice
branża: automatyka elektronika, budownictwo - wielobranżowe/specjalistyczne, elektryka energetyka osprzęt...

Opis firmy

Tagi: modele, prototypy, urządzenia elektroniki, elektrotechnika, automatyka przemysłowa, metanomierze, gazometria, zasilacze, systemy geofizyczne, systemy sygnalizacji szybowej, aparatura sejsmicznaEMAG - SERWIS Sp. z o.o.  O firmie

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „EMAG-SERWIS” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w marcu 1993 roku w wyniku restrukturyzacji Centrum Elektryfikacji i Automatyzacji Górnictwa „EMAG”. Spółka specjalizuje się w wytwarzaniu modeli, prototypów, produkcji jednostkowej oraz małoseryjnej urządzeń elektroniki, elektrotechniki i automatyki przemysłowej.

  Wiodące grupy produktów firmy to urządzenia służące do poprawy bezpieczeństwa w przemyśle wydobywczym (głównie górniczym) takie jak: metanomierze, czujniki parametrów atmosfery oraz aparatura sejsmiczna.

  Posiadane wyposażenie produkcyjne i pomiarowo badawcze pozwala na produkcję opartą zarówno o własne opracowania jak i powierzoną dokumentację konstrukcyjną wyrobów. Firma prowadzi serwis urządzeń automatyki, w tym wchodzących w skład systemów kontroli parametrów atmosfery.

  Misją firmy jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów poprzez rozwiązywanie najtrudniejszych problemów technicznych, produkcję nowoczesnych i konkurencyjnych systemów i urządzeń zgodnych z najwyższymi standartami światowymi i wymaganiami wynikającymi z prawodawstwa, norm i przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. W 2001 roku firma rozpoczęła proces inwestycji mających na celu unowocześnienie oferty oraz realizację nowej polityki jakości. W 2001 rozpoczęto wdrażanie systemu zarządzania jakością, które zakończyło się w roku 2004 otrzymaniem certyfikatu ISO 9001, obejmującego całość procesów . W 2002 roku zakupiono, a rok później wdrożony informatyczny system zarządzania firmą klasy MRP II umożliwiający w pełni skomputeryzowane planowanie procesu produkcyjnego. Zaangażowanie w nowe technologie oraz innowacyjne rozwiązania przyniosło spodziewane efekty. Obecnie celem strategicznym firmy jest pozyskanie nowych klientów i kontynuacja przyjętej polityki unowocześniania oferty oraz rozwoju technologicznego.


  PRODUKTY

  - Gazometria
  - Systemy geofizyczne
  - Zasilacze
  - Podzespoły systemu sygnalizacji szybowej
  - Automatyka przemysłowa  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Leopolda 31
40-189 Katowice