WIZYTÓWKA FIRMY

HARES HANDEL-USŁUGI LECH BAGIŃSKI

HARES HANDEL-USŁUGI LECH BAGIŃSKI

ul. Poznańska 152 A, 18-400 ŁOMŻA
branża: budownictwo - drogi chodniki place, budownictwo - wodno-kanalizacyjne, gazownictwo...

Opis firmy

Tagi: kształtki elektrooporowe, rury PE, oczyszczalnie ścieków, odwodnienie liniowe, rury przepustowe, rury drenarskie, rury kanalizacji, rury wodociągowe, włazy i wpusty, żeliwo wodociągoweHARES HANDEL-USŁUGI LECH BAGIŃSKI  O firmie

  Firma „Hares” została założona w 2004 roku i od początku swojej działalności, związana jest ze sprzedażą wyrobów wodociągowych i kanalizacyjnych.

  W naszej ofercie znajdują się produkty znanych renomowanych producentów z Polski i zagranicy, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące stanu technicznego, bezpieczeństwa oraz wpływu na środowisko naturalne.

  Nasi klienci to firmy budowlane, firmy wykończeniowe oraz hydrauliczne, a także sklepy jak i indywidualne osoby.

  W trosce o klienta służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru interesujących produktów, zapewniamy miłą i kompetentną obsługę.

  Na rynku istnieje wiele hurtowni wodno-kanalizacyjnych, lecz tylko u nas znajdziesz szeroki asortyment rur kanalizacyjnych, przepustowych , drenarskich ,PE oraz kształtek, oczyszczalni przydomowych itp. Zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny naszych produktów.


  OFERTA

  1. Kształtki elektrooporowe i rury PE

  Kształtki elektrooporowe i rury polietylowe PE umożliwiają stworzenie kompletnych sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz gazowych.


  2. Oczyszczalnie ścieków

  Przyjazny dla środowiska naturalnego oczyszczalnia przydomowa spełnia najwyższe wymagania.
  Przy produkcji zastosowano sprawdzone rozwiązania techniczne, które gwarantują jego statyczność, kwasoodporność, szczelność
  Łatwość transportu i montażu oraz bezpieczne użytkowanie to główne atuty oczyszczalni.

  3. Odwodnienie liniowe

  Odwodnienie liniowe służy do punktowego jak i liniowego odwodnienia nawierzchni dróg, parkingów,placów, myjni,garaży itp.

  4. Rury przepustowe

  5. Rury drenarskie

  Rura która ma za zadanie odsączyć wodę z terenu, występuje w dwóch rodzajach , gołego drenu i owiniętego w otulinie.

  6. Rury kanalizacji zewnętznej i wewnętrznej

  Rura kanalizacji zewnętrznej i wewnętrznej o gładkiej powierzchni to gwarancja odprowadzenia wód opadowych, ścieków bytowo-gospodarczych oraz ścieków przemysłowych.

  7. Rury wodociągowe

  Rury wodociągowe i kształtki produkowane są z nieplastyfikowanego polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym. Wyroby te spełniają najwyższe parametry jakościowe, montażowe i użytkowe.

  8. Włazy i wpusty

  Włazy żeliwne o Klasach obciążenia : A-15( przeznaczone wyłącznie dla pieszych i rowerzystów).
  B125( drogi i obszary dla samochodów osobowych i pieszych. Klasa C250 ( obszary w głąb jezdni, oraz w głąb chodnika ,poruszać się po nim mogą samochody osobowe oraz pojazdy średnio ciężkie.) Klasa D400( jezdnie dróg , obszary drogowe dla wszystkich rodzajów pojazdów drogowych, zwłaszcza tych ciężkich).

  9. Żeliwo wodociągowe

  U nas znajdziesz pełną gamę żeliwa wodociągowego od zasuw, hydrantów po trójniki, redukcje, skrzynki, kołnierze itp.


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Poznańska 152 A
18-400 ŁOMŻA