WIZYTÓWKA FIRMY

Astur Sp z o. o.

Astur Sp z o. o.

ul. P. Gojawiczyńskiej 9, 20-827 Lublin
branża: gastronomia, nieruchomości, środowisko naturalne ekologia...

Opis firmy

Tagi: kolonie, obozy, wczasy, turnusy rehabilitacyjne, imprezy integracyjne, wycieczkiAstur Sp z o. o.  O firmie

  Firma „Astur” Sp. z o. o. działa na polskim rynku turystycznym od 1991 roku jako Biuro Turystyki i Wypoczynku. Działalność Biura opiera się na organizacji wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ciągu całego roku. Firma zajmuje się turystyką autokarową, zarówno krajową jak i zagraniczną. Sama tworzy swoje produkty i je sprzedaje.

  Działając na lubelskim rynku turystycznym od prawie 20 lat ma wyrobioną markę i zdobyła liczne grono stałych klientów. Jej pracownicy ciągle dbają o to, aby jej renoma nie spadła, a liczba zadowolonych klientów stale wzrastała.

  W roku 1999 firma „Astur” zakupiła Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy w Okunince nad jeziorem Białym. Od tego czasu zwiększyła się liczba usług przez nią świadczonych. Główny nacisk został położony na organizację turnusów rehabilitacyjnych. Spółka posiada niezbędne uprawnienia, które umożliwiają przyjmowanie w Ośrodku „bez barier” osób niepełnosprawnych.

  Duży teren Ośrodka - 4,4 ha, 180 miejsc noclegowych, sale konferencyjne umożliwiają organizację szkoleń, wyjazdów integracyjnych czy imprez masowych. Na terenie Ośrodka jest zarejestrowane Poleskie Centrum Edukacji Ekologicznej - Niepubliczna Placówka Oświatowa, która ma na celu organizację edukacyjnych warsztatów ekologicznych dla dzieci i młodzieży oraz propagowanie regionu Polesia Lubelskiego.

  Posiadamy Zezwolenie Organizatora Turystyki nr 0227 oraz gwarancję ubezpieczeniową SIGNA IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. nr M 255970 ważną od 18.09.2012 do 17.09.2013. Jesteśmy członkiem Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Regionalnej Izby Gospodarczej.

  OFERTA

  - Kolonie i obozy
  - Wczasy
  - Turnusy rehabilitacyjne
  - Zielone szkoły
  - Imprezy integracyjne
  - Wycieczki

  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. P. Gojawiczyńskiej 9
20-827 Lublin