WIZYTÓWKA FIRMY

Rowiński & Wajdemajer sp. z o.o.

Rowiński & Wajdemajer sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
branża: motoryzacja, motoryzacja - specjalistyczna

Opis firmy

sprzedaż samochodów, samochód, samochody, samochody nowe, samochody używane, audi, VW, autoryzowany serwis

Od wielu lat firma Rowiński & Wajdemajer sp. z o.o. zajmuje czołową pozycję sprzedaży Audi i VW w Polsce - zwykle pierwszą - sprzedając ponad 1000 samochodów rocznie.

Dbamy o szeroki wybór aut dostępnych od ręki, niezależnie od sezonu. Jest to z całą pewnością cecha silnie wyróżniająca, gdyż pozwala klientowi zdecydowanie szybciej cieszyć się z posiadania nowego samochodu. Znajdujące się w ofercie samochody używane mają znane pochodzenie, historię serwisową oraz udokumentowany przebieg. Przed udostępnieniem do sprzedaży są również skrupulatnie sprawdzane w naszym autoryzowanym serwisie.

Autoryzowany serwis nieustannie dba o jak najlepsze wyszkolenie swoich pracowników, które pozwala na uzyskanie wysokich standardów usług oraz pełnego zadowolenia klientów. Oferujemy również sprzedaż oryginalnych części zamiennych, w naszym magazynie na stałe znajduje się przeszło 6000 pozycji.

Przeszło 30 letnie doświadczenie to z pewnością czynnik silnie wyróżniający na tle konkurencji, jednak my stale się dokształcamy, nieustannie podnosimy swoje kompetencje, gwarantując tym samym obsługę klientów na najwyższym rynkowym poziomie.

Posiadamy znakomicie rozwinięty serwis - w sumie 31 stanowisk do:

 • napraw mechanicznych,
 • pełnej komputerowej diagnostyki silników i zawieszeń,
 • mamy "ścieżkę" do badania zawieszenia kół, amortyzatorów i hamulców,
 • naprawy blacharskie obsługiwane są przez trzy ramy Celet
 • lakierujemy w dwu supernowoczesnych lakierniach bezpyłowych Lutro

  Przy obsłudze klienta pracuje 85 osób.

  Gwarantujemy sympatyczną oraz w pełni profesjonalną obsługę. W naszym salonie pracuje 85 pracowników, którzy każdego dnia dbają o klienta zapewniając najwyższy poziom współpracy. Dodatkowo jesteśmy partnerem biznesowym Volkswagen Banku, co pozwala nam na zaproponowanie naszym klientom zdecydowanie najbardziej korzystnych form finansowania zakupów.

  Nasza firma otrzymała na przestrzeni lat wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień, które stanowią naszą chlubę. W roku 1993 - Najbardziej Dynamicznie Rozwijający się Dealer, w roku 1997 „Złota Spinka VW”, w latach 1998, 2001, 2003, 2005 oraz 2012 „Dealer Roku”, „Manager Roku 2007”, w latach 2010 i 2011 „Diamenty Forbesa”. Świadczą one o zaufaniu klientów i renomie na jaką firma pracowała i nadal pracuje od momentu swojego powstania.

  Zapraszamy do współpracy!
  ul. Armii Krajowej 22
  05-500 Piaseczno