WIZYTÓWKA FIRMY

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Dwora...

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Dwora...

Radysy 13, 12-230 Biała Piska
branża: usługi społeczne

Opis firmy

Tagi: schronisko, adopcja zwierzątSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt Dworakowski Zygmunt i Dworakowska Grażyna Jadwiga - spółka cywilna  O schronisku

  Schronisko w miejscowości Radysy koło Białej Piskiej powstało w roku 2002. Od początku znajduje się w prywatnych rękach państwa Dworakowskich.

  Zadaniem naszego schroniska jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami. Jest to miejsce, w którym znajdują się zwierzęta porzucone, niechciane, chore.

  Niestety żadne schronisko nie jest w stanie zastąpić zwierzętom prawdziwego domu. Codziennie wiele zwierząt czeka na osobę, która je przygarnie i o nie zadba.

  Do schroniska trafiają coraz częściej również rasowe psy. Nawet wygląd nie ochrania je przed ludzką bezmyślnością. Praktycznie wszystkie zwierzęta trafiły do schroniska przez bezmyślność ludzką. Odsiadują one wyrok za swoją niewinność.

  Za tyle zła wyrządzonemu zwierzętom jesteśmy zobowiązani pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą.

  Szczególnie zapraszamy do odwiedzania działu "AKTUALNE ADOPCJE". Zapraszamy Was bardzo mocno do zapoznania się z treścią strony. Strona jest wciąż rozbudowywana wraz z tym jak rozbudowywuje się także i nasze schronisko.

  Zapraszamy do współpracy!!!

Radysy 13
12-230 Biała Piska