WIZYTÓWKA FIRMY

Atende Software Sp. z o.o.

Atende Software Sp. z o.o.

ul. Ostrobramska 86, 04-163 Warszawa
branża: automatyka elektronika, elektryka energetyka osprzęt, komputery informatyka internet...

Opis firmy

Tagi: kodowanie, archiwizacja, oprogramowanie, dystrybucja treści, przekaz multimedialnyAtende Software Sp. z o.o.  O firmie

  Atende Software sp. z o.o. została utworzona 1 lipca 2009 w wyniku połączenia CBR ATM-Lab sp z o.o. oraz Działu Sprzedaży Produktów Multimedialnych ATM S.A. Właścicielem spółki ATM Software jest Atende . Spółka kontynuuje dotychczasową strategię grupy kapitałowej dotyczącą rozwoju i wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych.
  Atende Software posiada w swojej ofercie usługi i autorskie oprogramowanie, pozwalające na efektywną realizację innowacyjnych przedsięwzięć multimedialnych. Opracowywane produkty rozwiązują problemy zarządzania, przechowywania i dystrybucji treści oraz wspierają procesy związany z przekazem multimedialnym w internecie.
  Podstawowym celem Atende Software jest rozwój produktów i usług dla innowacyjnych przedsięwzięć multimedialnych wykorzystujących internet jako podstawowe medium przekazu. Chcemy, by rozwijana przez nas technologia była użyteczna i konkurencyjna w skali światowej oraz służyła do skutecznego wdrażania innowacyjnych produktów i usług telekomunikacyjnych.

  PRODUKTY

  Kodowanie

  - ATM LiveEncoder

  Archiwizacja

  - ATM Objects

  Dystrybucja

  - ATM DCS
  - ATM MobileServer

  Prezentacja

  - ATM MediaPortal
  - ATM MediaPlayer

  USŁUGI

  InternetTV

  - ATM CDN
  - ATM Storage
  - ATM ContentManager

  Szkolenia

  - ATM Webcast

  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Ostrobramska 86
04-163 Warszawa