WIZYTÓWKA FIRMY

P.P.H.U. AS POMORZANKA Andrzej Szarmach

P.P.H.U. AS POMORZANKA Andrzej Szarmach

ul. Prusa 7, 83-220 Skórcz
branża: artykuły biurowe osprzęt biurowy, artykuły gospodarstwa domowego, automatyka elektronika...

Opis firmy

Tagi: meble biurowe, meble hotelowe, lampy, wyposażenie łazienek, wykładziny, dywany, agd, rtvP.P.H.U. AS POMORZANKA Andrzej Szarmach  O firmie

  Firma AS POMORZANKA jest prężnie rozwijającą się firmą od 1998 roku. Naszą specjalnością są meble biurowe, meble hotelowe, oświetlenie, wyposażenie łazienek, tekstylia, wyposażenie w sprzęt do prezentacji oraz AGD i RTV.
  Wygoda w życiu codziennym bardzo często zależy od wyposażenia, dlatego wyposażenie biur oraz hoteli to skomplikowany proces, który ma wptyw na jakość funkcjonowania. Praca w biurze jak i przy ladzie bądź za barem zależy od ergonomiczności, a jakość i wygoda gości, interesantów od wyglądu pomieszczeń.
  W każdej sytuacji staramy się połączyć ergonomie z funkcjonalnością oraz ceną dla zadowolenia naszych oraz Państwa Klientów.
  Proponujemy kompleksową obsługę od projektu nowych obiektów, aranżacji, wyposażenia w sprzęt oraz meble według indywidualnych projektów. Stosując nowoczesne technologie zapewniamy dostawy elementów wyposażenia wnętrz wykonanych z ekologicznych czystych, bezpiecznych i trwałych materiałów.
  Zapewniam najwyższą jakość wykonywanych usług dzięki wykwalifikowanej kadrze projekcyjno - instalacyjnej.


  OFERTA

  - Meble biurowe
  - Meble hotelowe
  - Lampy i oświetlenie
  - Wyposażenie łazienek
  - Sprzęt do prezentacji
  - Wykładziny, dywany, tekstylia
  - AGD, RTV

  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Prusa 7
83-220 Skórcz