WIZYTÓWKA FIRMY

BARKAS Sp.j.  E .Świderek , G. Świderek ...

BARKAS Sp.j. E .Świderek , G. Świderek ...

Obroty 3a, 78-100 Kołobrzeg
branża: artykuły spożywcze

Opis firmy

Tagi: ryby wędzone, ryby solone, ryby świeże, owoce morza


BARKAS - Zakład przetwórstwa rybnego z długoletnią tradycją


Rozwój i tradycja

Przedsiębiorstwo Barkas zostało założone w 1987 roku przez Eugeniusza Świderka w miejscowości Obroty niedaleko Kołobrzegu. Początkowo była to niewielka rodzinna firma, lecz dzięki systematycznym inwestycjom i ciągłemu ulepszaniu procesów produkcyjnych udało nam się poszerzyć asortyment i jakość oferowanych wyrobów.

Dziś Barkas to rozpoznawalna marka o ugruntowanej pozycji, dostarczająca swoje wyroby do Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Danii, Rumunii, a także ciesząca się dużym gronem odbiorców w Polsce.
Nasza firma nastawiona jest na nieustający rozwój i poprawę jakości produktów. Inwestujemy w nowe technologie, wysokiej klasy sprzęt oraz wyspecjalizowanych pracowników, ponieważ są to najważniejsze filary naszej działalności.

Dzięki dotacjom ze środków unijnych wprowadziliśmy nowoczesne technologie wędzenia i pakowania w systemach VACUM i MAP. Zwiększyliśmy atrakcyjność produktów oraz zminimalizowaliśmy szkodliwy wpływ na środowisko. W naszym zakładzie przetwórstwa rybnego dbamy o wszystkie etapy produkcji, a ryby, które przetwarzamy pochodzą od zaufanych dostawców. Nasze wyroby poddawane są ciągłym kontrolom jakości na każdym etapie produkcji o czym świadczy posiadany przez nas międzynarodowy certyfikat jakości IFS. Obecnie produkujemy ponad 40 gatunków ryb wędzonych, od szprota po łososia wędzonego na zimno. W ofercie mamy także duży wybór ryb solonych, mrożonych i świeżych.

Jako zakład przetwórstwa rybnego z wieloletnią tradycją zdajemy sobie sprawę, że tym, czego poszukują klienci indywidualni oraz właściciele sklepów, które się u nas zaopatrują, są przede wszystkim doskonały smak oraz walory odżywcze produktów. W czasach, kiedy tak duży nacisk kładzie się na rolę zdrowego, zbilansowanego odżywania i jego wpływu na zdrowie, nie można sobie pozwolić na produkowanie wyrobów słabej jakości.

Konsumenci są coraz bardziej świadomi w wyborze produktów spożywczych i poszukują takich, które zapewnią im zdrowie i nie zawierają w swoim składzie szkodliwych dodatków czy konserwantów. Dlatego kładziemy duży nacisk na przygotowanie każdego wyrobu zgodnie z tradycyjnymi recepturami, dzięki którym zachowuje pełnię smaku i wartości odżywczych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną na naszej stronie: https://barkas.pl/katalog-produktow/


Zapraszamy do współpracy!!!
Obroty 3a
78-100 Kołobrzeg