WIZYTÓWKA FIRMY

IVECO GIBAS MECHANIKA POJAZDOWA ANDRZEJ ...

IVECO GIBAS MECHANIKA POJAZDOWA ANDRZEJ ...

WYSZYNKI 24, 64-834 WYSZYNY
branża: motoryzacja - części, urządzenia, usługi

Opis firmy

Tagi: blue&me fleet, telematyka, zabudowy, zabudowy pożarnicze, serwisIVECO GIBAS MECHANIKA POJAZDOWA ANDRZEJ GIBAS  O firmie

  Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1999 roku.
  Postęp techniczny, który obserwujemy w ostatnich latach wymusza na nas aktualizację posiadanej wiedzy oraz modyfikację specjalistycznego sprzętu.
  Współpraca z firmami transportowymi z zagranicy oraz z całej Polski, błyskawiczny rozwój naszej firmy, doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, iż zaufała nam rzesza klientów.
  Od połowy 2009 roku na mocy umowy subdealerskiej podpisanej z firmą Trans-Poz S.A. jesteśmy Autoryzowanym Serwisem IVECO.

  Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług, a nasze działania zorientowane są na długą kooperację z klientem, dlatego staramy się zapewnić nie tylko najnowsze urządzenia, ale również wiedzę, doświadczenie i fachową obsługę, potwierdzone licznymi certyfikatami, dyplomami i autoryzacjami producentów osi, układów pneumatycznych i hamulcowych, olejów i producentów filtrów. Trafnie wykonana diagnoza, bezproblemowo wykonana usługa, szeroki dostęp do części to nasze podstawowe atuty.


  USŁUGI

  - Telematyka, blue&me fleet
  - Usługi finansowe
  - Przepisy i certyfikaty
  - Zabudowy
  - Akademia Jazdy Iveco
  - Oferty Specjalne

  Przykładowe zabudowy

  - Budowlane
  - Komunalne
  - Pożarnicze
  - Energetyka
  - Specjalne


  Zapraszamy do współpracy!!!

WYSZYNKI 24
64-834 WYSZYNY