WIZYTÓWKA FIRMY

PREMIUM SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANI...

PREMIUM SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANI...

ul. Łopuszańska 32 , 02-220 Warszawa
branża: komputery informatyka internet, maszyny/urządzenia/mechanika, projektowanie/dokumentacja/architektura...

Opis firmy

Tagi: 3d cad, CAD, CAM, cadcam, 3d, solidworks, solidcam, obróbki CNC, usługi inżynierski, stacje robocze, manipulatory 3d, monitorowanie sieciPREMIUM SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.  O firmie

  Odkąd w 2006 roku z Premium Technology wydzielona została firma Premium Solutions skupiająca się na rozwiązaniach dla przemysłu, pozostaje ona liderem w dziedzinie rozwiązań inżynierii 3D CAD oraz wspomagania technologicznych procesów produkcyjnych CAM.

  Od początku działalności związaliśmy się z największymi graczami na rynku aplikacji inżynierskich – Dassault Systemes SolidWorks i SolidCAM Ltd. Co roku wprowadzane są nowe wersje SolidWorks i SolidCAM, w najwyższym stopniu skupiające się na funkcjach oczekiwanych przez użytkowników. Słuchamy Ciebie i Twoich potrzeb – jeżeli zgłosisz nam potrzebę rozbudowy o funkcje niedostępne w najnowszej wersji, my przekażemy to producentowi.

  Dzięki obecności naszych biur w Warszawie, Wrocławiu, a od niedawna również w podpoznańskich Obornikach, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie dotrzeć do Państwa z szeroką ofertą oprogramowania, ale również sprzętu i szkoleń.

  USŁUGI

  - Szkolenia CAD
  - Szkolenia CAM
  - Usługi Inżynierskie

  PRODUKTY

  - SolidWorks,
  - SolidCAM,
  - SigmaNEST,
  - SolidWorks Composer,
  - SolidWorks Simulation,
  - SolidWorks Enterprise PDM

  SPRZĘT

  - Stacje Robocze
  - Manipulatory 3D
  - Monitorowanie Sieci  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Łopuszańska 32
02-220 Warszawa