WIZYTÓWKA FIRMY

BSC AV Sp. z o.o.

BSC AV Sp. z o.o.

ul. Chełmska 21, 00-724 Warszawa
branża: automatyka elektronika, gastronomia, turystyka imprezy masowe

Opis firmy

Tagi: systemy konferencyjne, systemy oświetleniowe, systemy nagłośnieniowe, systemy głosowania, systemy wizyjne, instalacje avBSC AV Sp. z o.o.  O firmie

  Jesteśmy jedna z największych firm kongresowych w Polsce oraz liderem na rynku usług technicznych. Specjalizujemy się w obsłudze technicznej, tłumaczeniowej, nagłośnieniowej i oświetleniowej wszelkiego rodzaju imprez. Realizujemy i zabezpieczamy technicznie zarówno imprezy kameralne, jak również masowe, koncerty, gale, przedstawienia, różnorodne eventy oraz krajowe i międzynarodowe imprezy rządowe.

  Zajmujemy się również doradztwem technicznym i inwestycyjnym. Potrafimy w profesjonalny i optymalny sposób doradzić naszemu klientowi, jaki sprzęt techniczny będzie idealnie spełniał właśnie jego wymagania. Na zlecenie klienta zajmujemy się zakupem, montażem i uruchomieniem zakupionego u nas sprzętu.

  Zapewniamy projekty, doradztwo inwestycyjne, a także wykonawstwo od A do Z.

  NASZE ATUTY

  - Mamy doskonały sprzęt techniczny.
  - Zapewniamy świetnie wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem zawodowym – nie tylko profesjonalną i rzeczową, ale także elastyczną i otwartą na potrzeby klienta.
  - Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Spełniamy wszelkie standardy Unii Europejskiej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów kongresowych firmy Bosch (oferujemy jednak również sprzęt innych renomowanych firm). Nasza firma jest członkiem sieci Congress Rental Network, zrzeszającej największe światowe firmy pracujące na najwyższej klasy sprzęcie konferencyjnym firmy BOSCH.
  - Dotrzymujemy terminów, bo potrafimy pracować pod presją czasu.
  - Działamy błyskawicznie. Siedziba naszej firmy znajduje się na Mokotowie przy ulicy Chełmskiej. Jest to doskonała lokalizacja, dająca nam możliwość dojechania na czas w każdy punkt miasta, a dojazd do nas nie zabiera naszym klientom zbyt dużo czasu.
  - Mamy doświadczenie. Działamy na rynku już od lat, rozwijamy się i obsługujemy imprezy w różnych częściach Polski. W celu usprawnienia obsługi naszych klientów otworzyliśmy oddziały w liczących się ośrodkach kongresowych – w Krakowie, Poznaniu i Sopocie. Współpracujemy również z największymi i najbardziej prestiżowymi hotelami w Polsce.

  Do każdego realizowanego przez nas projektu podchodzimy poważnie, a zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem!  OFERTA

  Nasza oferta skierowana jest do absolutnie wszystkich klientów potrzebujących specjalistycznego sprzętu i rozwiązań technicznych – dlatego dopasowaliśmy pakiety cenowe i sprzętowe tak, aby korporacje jak i osoby prywatne były w pełni usatysfakcjonowane. Szczególny nacisk kładziemy na współpracę z agencjami eventowymi i podmiotami budżetowymi. Obsługiwane przez nas hotele otrzymują bardzo korzystne warunki współpracy. Indywidualne traktowanie zamówień czyni z nas idealnych partnerów do współpracy.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, która obejmuje:

  SYSTEMY KONFERENCYJNE

  BSC AV w swojej ofercie posiada markową aparaturę konferencyjną i kongresową firmy Bosch. Sprzęt ten spełnia wszystkie wymagania Unii Europejskiej dotyczące jakości i obsługi. Systemy konferencyjne dzieli się na systemy do tłumaczeń symultanicznych i systemy dyskusyjne.

  • Systemy tłumaczeń symultanicznych Bosch Integrus umożliwią przekład aż do 32 kanałów językowych przy zachowaniu jakości porównywalnej z płytą CD. Transmisja od pulpitu tłumacza do słuchawek uczestnika odbywa się w sposób cyfrowy, dzięki czemu system odporny jest na zakłócenia. Integrus – jako jedyny system tłumaczenia na podczerwień – może być wykorzystywany nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach, ale także na wolnym powietrzu.

  W ofercie posiadamy też analogowy system do tłumaczeń symultanicznych Bosch.

  • System dyskusyjny Bosch Next Generation to szczyt technologii konferencyjnej. Występuje w dwóch wersjach: przewodowej, gdzie liczba multifonów jest praktycznie nieograniczona, i bezprzewodowej, gdzie w systemie może pracować jednocześnie do 150 multifonów! Urządzenia Bosch Next Generation są w pełni kompatybilne z systemem tłumaczeń symultanicznych Bosch Integrus i razem tworzą doskonały zestaw konferencyjno-kongresowy. Pulpity uczestników i przewodniczącego (multifony) umożliwiają przeprowadzenie głosowania, a wyniki wyświetlane są na pulpicie przewodniczącego lub przy pomocy komputera i rzutnika na ekranie. System dyskusyjny Bosch Next Generation współpracuje z obrotową kamerą Bosch. Kamera sprzężona z jednostką sterującą umożliwia prezentacje mówcy na ekranie. Doskonałe kapsuły mikrofonowe oraz zastosowanie specjalnych głośników gwarantują świetne brzmienie na sali i spełniają standardy emisyjne dla radia i telewizji.

  SYSTEMY OŚWIETLENIOWE

  BSC AV w swojej ofercie posiada cały wachlarz sprzętu oświetleniowego umożliwiającego realizację każdego przedsięwzięcia. Starannie dobrana aparatura doskonale sprawdza się podczas oświetlenia konferencji, kongresów, wystaw, targów i koncertów. Doskonałym uzupełnieniem jest oświetlenie architektoniczne, podkreślające wyjątkowe walory elewacji i wnętrz. Urządzenia w technologii LED o znikomej emisji promieniowania UV idealnie nadają się do oświetlania zabytkowych wnętrz.

  SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE

  Od ponad 20 lat specjalizujemy się w nagłaśnianiu wszelkiego rodzaju imprez, począwszy od konferencji odbywających się w hotelach i obiektach kongresowych a skończywszy na koncertach i pokazach w dużych obiektach widowiskowych. Posiadamy profesjonalną i riderową aparaturę takich firm jak JBL, L’acoustics, Shure, Yamaha, Soundcraft, Lexicon, dbx, BSS, którą z doskonałym rezultatem wykorzystujemy na naszych imprezach. Dzięki temu nawet na małej konferencji stosujemy aparaturę najwyższej jakości.

  SYSTEMY GŁOSOWANIA

  Posiadamy jeden z najbardziej zaawansowanych systemów do głosowania holenderskiej firmy IVS. System umożliwia głosowanie z użyciem 2000 pilotów oraz uzyskanie do 99 odpowiedzi do jednego pytania. Sprzęt umożliwia głosowanie jawne, tajne oraz z rangą głosu. Wykorzystujemy tu unikatową dla innych systemów opcję czytnika kart chipowych, kiedy zachodzi potrzeba programujemy karty imiennie dla uczestników głosowania. IVS składa się z jednostki centralnej, pilota do głosowania z czytnikiem kart chipowych i komputera do prezentacji pytań. Pytania eksponowane są za pomocą plazmy lub ekranu i projektora w dowolnej formie graficznej. System może być używany na konferencjach, szkoleniach, spotkaniach zarządu i rad gminy, warsztatach, przy przeprowadzaniu badań rynkowych, a także w quizach, konkursach i zabawach.

  INSTALACJE AV

  Firma BSC AV specjalizuje się w realizacji nietypowych projektów i instalacji audiowizualnych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Pracujemy wyłącznie na renomowanych systemach wizyjnych, nagłośnieniowych, kongresowych i konferencyjnych. Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak: Bosch, JBL, BSS Audio, Crown, dbx, Shure, Panasonic, Draper. Ściśle współpracujemy z dystrybutorami innych marek, oferując produkty w najlepszych cenach.  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Chełmska 21
00-724 Warszawa